Szukam filmu/serialu!

Witam :) Znowu ja w sprawie filmu.

A wiec tym razem szukam filmu/serialu coś w stylu Achillesa,Gladiatora,Troi,300. Chodzi mi o właśnie te czasy, mogą to być walki gladiatorów jak np w filmie Gladiator lub coś podobnego do innych filmów które wypisałem :)

I tez chciałem zapytać co myślcie o serialu Spartakus ? Warto ?

W tym momencie oglądam Rome - Rzym i muszę przyznać, że serial bardzo dobry. Spartakusa oglądałem i polecam. O ile w tym pierwszym chodzi głównie o przedstawienie historii Rzymu w sposób przyjemny dla widza, niezbyt wiele akcji, to w tym drugim dzieje się coś non-stop, krew leje się hektolitrami. Jeśli 300 Ci się podobało to i serial będzie :>

Chodzi Ci raczej o filmy w których walczą ludzie te które podaje są bardziej fantasy, ale może coś znajdziesz.

Gniew tytanów, Starcie Tytanów, Pompeje, Książe Persji: Piaski Czasu, Immortals, Bogowie i herosi, Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna

Tak jak mówiłem to klimat bardziej fantasy w sumie nie wiem czy są podobne do filmów jakie poza tym że są osadzone w "podobnych czasach" niemniej jednak są warte obejrzenia. :D

W tym momencie oglądam Rome - Rzym i muszę przyznać, że serial bardzo dobry. Spartakusa oglądałem i polecam. O ile w tym pierwszym chodzi głównie o przedstawienie historii Rzymu w sposób przyjemny dla widza, niezbyt wiele akcji, to w tym drugim dzieje się coś non-stop, krew leje się hektolitrami. Jeśli 300 Ci się podobało to i serial będzie :>

Zabieram się za oglądanie Spartakusa :) Wole raczej krew :D

Chodzi Ci raczej o filmy w których walczą ludzie te które podaje są bardziej fantasy, ale może coś znajdziesz.Gniew tytanów, Starcie Tytanów, Pompeje, Książe Persji: Piaski Czasu, Immortals, Bogowie i herosi, Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej piorunaTak jak mówiłem to klimat bardziej fantasy w sumie nie wiem czy są podobne do filmów jakie poza tym że są osadzone w "podobnych czasach" niemniej jednak są warte obejrzenia.

Niektóre z tych filmów oglądałem wydaje mi się ale musze sprawdzić :) Thx

Witam :) Znowu ja w sprawie filmu.

A wiec tym razem szukam filmu/serialu coś w stylu Achillesa,Gladiatora,Troi,300. Chodzi mi o właśnie te czasy, mogą to być walki gladiatorów jak np w filmie Gladiator lub coś podobnego do innych filmów które wypisałem :)

I tez chciałem zapytać co myślcie o serialu Spartakus ? Warto ?