Szukam giereczki

Cześć, szukam dość specyficznej gierki. Nie musi być to mmo.
Ogólnie nie zależy mi jakoś specjalnie na walce, pve, pvp. Głównie szukam gry dla relaksy psychicznego. O czym mówię?
Najprościej mówiąc szukam gry z dobrym soundtrackiem przyrody, ładnymi widokami lasu, albo ogólnie przyrody. Wyobrażam to sobie tak, że chodzę sobie po lesie i słucham szumu drzew, śpiewu ptaków. Pewnie nie ma symulatora spacerowania (XD) ale może wy znacie w grach miejscówki gdzie chodzicie by się rozluźnić? Moim faworytem jest wow i jego Howling Fjord i Grizzly Hills…

New World ma zajebiste dźwięki otoczenia, może tego spróbuj?

1lajk

Wyjdź w końcu z domu i przejdź się do prawdziwego lasu jeśli chcesz usłyszeć przyrodę.
Ludzie już stali się tak leniwi, że nawet kontakt naturą szukają w internecie i grach.

4lajki

Red Dead Redemption 2 - polecam

2lajki

Nie ma lepszej gry z lepszym lasem i lepszymi dźwiękami natury niż Kingdom come Deliverance, and that is a FACT.

W kingdom come nie ma za dużo walki, możesz jeżdzić na koniu lub iść pieszo. Lasy wyglądają jak żywcem wyciągnięte z europy środkowej, a do tego są jeszcze pola, wzgórza, rzeki i strumyki, a jak ci się znudzą takie widoki to masz jeszcze wioski i miasteczka w których żyją npce, chodzą po mieście, piją piwo, gadają ze sobą, uprawiają rolę itp. itd.

Często odpalałem tą grę dla samego relasku psychicznego jak to powiedziałeś. Czasami 40 minut czasami 90 się spacerowało po łąkach, lasach, średniowiecznych miasteczkach. Polecam

3lajki

Red Dead Redemption 2 bez dyskusji, offline w Story Mode szczęka opada. Lasy, łąki, pogoda, chmury na niebie, burza!

Medieval Dynasty jest jeszcze. Totalny chill… możesz grać 100% bez gadania z NPC i budować, przetwarzać, spacerować, bawić się! Albo założyć ród (: Można w tej grze zmienić parametry związane z koniecznością jedzenia/picia, długość dnia, liczba dni w porach roku itp

o DayZ nie słyszał? :smiley: DayZ mogłoby być relaksujące, gdyby nie inni gracze, Zedy, wilki i niedźwiedzie :smiley:
Polecić mogę jak kolega wyżej, Kingdome Come, świetny klimat.

Mortal Online 2 to symulator błąkania się po stepach, lasach i górach, więc polecam obczaić chociaż fragmenty na YT.

1lajk

Skoro zaproponowali kingdom come to może jego ułomniejsza, trochę inna siostra.
Medieval Dynasty

1lajk

Przepiękna muzyka, ładne widoki, choć przestarzała grafika. Latanie, pływanie i ogromny różnorodny świat znajdziesz w PERFECT WORLD.

Ja bym polecił wieska 3 albo RDR2 nic lepszego nie znam :wink:

Among Trees ale jeszcze nie wyszło :stuck_out_tongue_winking_eye::smiling_imp:

jak masz ogród i fajną koleżankę to polecam szachy, tylko potrzebujesz oszklonej werandy o tej porze roku :slight_smile:

A może coś takiego: Zaginięcie Ethana Cartera , What Remains of Edih Finch lub Firwatch

Jeśli chodzi o WoW to moje miejsca do spacerów to Duskwood, Darkshore, Moonglade i… kurczę… ja grałem w WoWa półtora roku tylko ze względu na klimat krain. :slight_smile:

Pytanie ile ma być w takiej grze spacerowania a ile walki?
Bo ja do wirtualnych spacerów polecam Wiedźmina 3 lub przejażdżkę Płotką po wsiach i siołach - koniecznie o świcie we mgle lub o zmierzchu.

W sumie jest sporo gier z pięknymi lokacjami, ale często zamiast podziwiać widoki, trzeba zaciukiwać mobki, więc…

A co do zarzutów że nawet przyrody szukasz w komputerze, to rozumiem że np. z jakiegoś powodu nie możesz wychodzić, albo jest zima - a chcesz pooglądać wiosnę, lub interesują Cię egzotyczne lokacje, jak dżungla, step czy półpustynia.

Wow, dzięki wszystkim za te propozycje, na pewno sprawdzę wszystkie :smiley: