Szukam gierki hack’n’slash bez limitów postaci

Witam
Szukam gierki hack’n’slash coś jak diablo 3 czyli świat fantasy miecza i magii z możliwością rozwijania postaci bez limitów ( możliwość ciągłego zwiększania statystyk oraz nowych umiejętności/skilli wraz z levelowaniem). W diablo 3 statystyki można zwiększać bez ograniczeń ale co do umiejętności i skili to temat zwarty i zamknięty.

Jeżeli takich gier jakoś nie kojarzcie = to może coś w rodzaju gry Destiny 2 - czyli postać wojownika/strażnika który pokonuje wrogów i leveluje - ale właśnie najważniejsze w levelowaniu postaci i rozwijaniu postaci aby nie było limitów co do statystyk typu siła/zręczność/życie/mana/czy inna energia i rozwijanie skilli/umiejętności lub możliwość zdobywania nowych.

Znacie i polecacie jakieś gierki tego typu ?

No żartujesz sobie czy co? Po to właśnie jest Lost Ark, a za 3 dni wychodzi Diablo Immortal…
Co do skillowania bez limitu, to tylko Tibia ci pozostała lub trenowanie własnego skilla w tych casualowych tęczowych czasach w których nazwanie mężczyzny mężczyzną bez uprzedniej identyfikacji jego płci jest obrazą

1lajk

Lost Ark - nie dość że ma limit levelowania postaci to już Diablo 3 w tym temacie jest lepsze - owszem trochę więcej skili czy umiejetności - ale patrząc na perspektywy rozwoju to jakoś nie kreci mnie gierka typu p2w.

Czy jest maxymalny lvl postaci w grze czy można rozwijać levelowanie w nieskonczoność.
Pisałeś że można handlować skillami/umiejętnościami - wiec domyślam się że jest ograniczona ilość skilli - czyli na jednej postaci ile można mieć skilli ??
(ewentualnie w niektórych grach jest nieograniczona liczba skilli czy czarów ale ustawić można na bieżące rozrywki z danego poziomu można korzystać z 15 skill lub czarów - i można sobie zmieniać do wolo w zakresie tych 15 skili/umiejętności/czarów w zależności od rozgrywki).

To ty chyba sobie żartujesz xD. Przecież w lost arku limity masz na każdym kroku wtf.

Gościu to lecimy grim dawn, wlocen, last epoch, seria sacred gdzie dwójka by ci mogła przypaść do gustu, martyr coś jak diablo że są tam bronie plane oraz psionika, jak coś w stylu destiny to seria borderlands, outraiders.

1lajk

drakensang online w skrocie dso

1lajk

w black desert masz teorytycznie nieskończony poziom praktycznie to ludzie wbili coś koło 65 ale to w korei.

Tylko ze to nie jest h&s :wink:

Może coś podobnego do mu online, a graficznie jak metin2. Darmowe.
Tutaj filmy z bossów. Dzisiaj nagram film z farmienia, także będziesz wiedział lepiej jak to wygląda :stuck_out_tongue:

Grindowanie https://youtu.be/-pm6RiCOryQ

No cóż, pewnie Ci nie podejdzie ale mmorpg na androida/przeglądarke “Fallensword”. Nie ma limitu statystyk, poziomów, etc. Jest never-ending grind i PvP z open-world PK. Nikt o niej nie mówi i nawet nie wie że istnieje, a ku mojemy zaskoczeniu w to gra sporo ludzi i tam się dzieją dantejskie sceny