Szukam gierki na ferie

Siema szukam gry na ferie, nie mam specjalnych wymagań co do gry ale fajnie gdyby było widać postęp robiony w grze lub jakaś ciekawa ekonomia :slight_smile:
Mam słabego PC’ta więc gry z grafiką typu Black Desert odpadaja(w większych lokacjach i przy walce gra nie działa już płynnie)

Bloodstone - grind jak w tibii, pvp hardcorowe. Polecam

1lajk

W sumie to też polecam Bloodstone’a bo wyjątkowo jak na nowe gry to jest bardzo satysfakcjonujący, albo ja już jestem starym grzybem i gry w stylu Tibii czy L2 są dla mnie satysfakcjonujące.

Pobrałem tego Bloodstone’a, zobaczymy co z tego pojdzie na pierwszy rzut oka wyglada spoko

Gra się zaczyna tak od 50-60 lvl, wtedy mamy większość skilli i eq, skill pozwalający na przyjemną grę solo czy w team huncie. 50-60 lvl dla newbie to tak miesiąc aktywnej gry z naciskiem na aktywność:)

Bez tego premium tez mozna normlanie grać? Z tego co wyczytałem to premium daje nam dostęp do specjalnych lokacji. Jak to wyglad a w rzeczytwistosci?

Daje dostęp do 3 wysp. Szczerze to według mnie za dużo contentu jest na Facc i pacc nie jest must have. 90 procent potworów obecnie znajdziemy na Facc. Pacc jest o tyle dobry, że tak jak w Tibii mamy 2h staminy zielonej, która daję nam 150% expa. Osobiście opłacam pacc, żeby gra w dalszym kroku się rozwijała. Wiele osób gra na Facc i należą do top serwera.

Polecam Astellie Online. Fajne, oldschoolowe mmo. Grafika ładna, ale nie tak wymagająca jak w Black Desert. Zero P2W, ciekawe dungeony. Duża polska gildia OUTLAWS na serwerze Aquarius. Zapraszam :wink: