Szukam gildi/ludzi do wspólnej gry w Neverwinter

Witam.Tak jak w temacie.Grałem już w NW na samym początku przed wyjściem pierwszego dodatku (więc trochę dawno).Związku z tym szukam gildi która pomogła by mi ogarnąć NW od podstaw bo nic nie pamiętam.Proszę o kontakt w komentarzach albo na priv.Pozdro
Edit:Posiadam ts3 i mikro.

Poszukaj w grze, bo w prawdzie tutaj raczej nikogo takiego nie napotkasz. Problem w tym, że większość polskich gildii ma wymagania 2.5k GS+.

Popisz z ludźmi z:

-> Forsaken Sanctuary

-> Steel and Magic

-> .Suicide Squad

Z międzynarodowych to:

-> Win or Lose We Booze(wymagania jak dobrze pamiętam 2k+ GS, maja dobrze rozwinięte struktury Stronghold)

-> The Holy&Unholy Crusaders(wymagania 2.8kgs+; jedna z najsilniejszych gildii PvE)

Witaj

Chętnie wprowadzimy cię w świat neverwinter, nowe kampanie i questy. Gram w gildi ,,Sami Swoji,, (nie ma błędu w nazwie), która przyjmuje graczy już od 40 lvl lub w drodze wyjątku nawet mniejszego. Jest to przyjacielska gildia nastawiona na pomoc nowym/ponownym graczom. Mamy już 2 lvl gildii (niedługo wbijemy na 3 lvl).Zapraszam do nas, szukaj: Riko, -Riko, DanielB, Nemea.

Widzę, że coś czego szukam. Ktoś może dodać? Quicku tak jak na forum... nie umiem nawet wysłać wiadomości w grze więc najlepiej TS3, discord by mnie ratowało. Pozdrawiam

To żeś Panie odkopał. Jest mała szansa, że dołączysz do dobrej gildii bez znajomości albo ekwipunku ze względu na to, że większość gildii wprowadziła sobie kaucje na dołączenie do gildii, które dla nowych graczy mogą być chore. Mógłbym ci spróbować załatwić miejsce w międzynarodowych gildiach ale nie wiem jak u ciebie z angielskim jest. Napisz w których godzinach grasz to spróbuje coś załatwić. Ja i tak robię przerwę od tej gry, bo moduł 11 nie wprowadza nic ciekawego - jedynie co w tej grze jest ciekawe to wprowadzenie nowej klasy i pvp zwane forum.

Na razie gram od około 11 do 15-16... czasami dłużej. z angielskim u mnie kiepsko dlatego wolałbym jakąś polską gildie która mi pozwoli się rozwinąć :)

Bez angielskiego w tej grze to będzie wielki lipton. Problem się już rozpoczyna gdy chcesz robić build lub używać narzędzi typu symulator statystyk albo kalkulatory enchantów. Do czasu gdy będę grać w tą grę mogę cię przepuścić ciebie przez wszystkie dungeony i doradzić co robić na początku jednak niedługo będę grać w ESO i wtedy już ci nie pomogę. Angielski możesz szlifować poprzez po prostu granie w tą grę, w końcu uda ci się nabyć wystarczający poziom by swobodnie się komunikować. Jedynie co mogę niestety zrobić to załatwić miejsce w porządnej międzynarodówce, bo z polskimi gildiami nie za bardzo współpracuję - używam głównie listę znajomych, kanały ale też randomowo kolejkuję, bo content mogę wysolować na DCku.

Na początku złóż tutaj krótki formularzyk żeby dostać się do kanału na którym nie ma żadnych restrykcji. Jak się ich używa będę musiał wyjaśnić w grze jednak moderator powinnien do ciebie napisać, więc jak się spytasz to ci odpowie co i jak.

http://nwlegitcommunity.shivtr.com/

@dow

Jutro możemy pogadać, wyślę TSa albo discorda. Dzisiaj mi się nie chce rozmawiać, a jutro powinnienem być, bo 2X EXP jest.

a nie masz TSa moze żeby to szybciej wytłumaczyć? albo coś w tym stylu żeby pogadać??

Jak toś chce popytać i posiada discorda to może dołączyć do kanału.

https://discord.gg/Uw3f78P

Witam.Tak jak w temacie.Grałem już w NW na samym początku przed wyjściem pierwszego dodatku (więc trochę dawno).Związku z tym szukam gildi która pomogła by mi ogarnąć NW od podstaw bo nic nie pamiętam.Proszę o kontakt w komentarzach albo na priv.Pozdro
Edit:Posiadam ts3 i mikro.