Szukam gildi

Witam, szukam gildi na serverze EU. Grałem w c9 gdy był max cap50 i teraz planuje wrócic. Mam 50lvl BM ale planuje zrobić bulletshotera. Proszę odpisać tutaj bądź na gg (7178533).

Dziękuję i pozdrawiam!

Zapraszam do tego tematu http://mmorpg.org.pl/forum/topic/50545-ekipa/

Pozdrawiam

No niby tak aczkolwiek szukam dość dobrej gildi, i gram juz od dzisiaj wiec odpada wasza propozycja.

Do Niedzieli nie dlugo a grać mozesz nawet od dziś tylko ze ekipa na ts pojawi się w niedziele oficjalne spotkanie i powstanie gildia i też może być dobra ale to twoj wybór

Ja również wczoraj wróciłem po długiej przerwie. Wcześniej byłem w bardzo fajnej gildi Outbreak. Po pół roku przerwy, okazuje się, że gildia wciąż istnieje! Ba! Ma sie nawet lepiej niż wcześniej. Bardzo dużo aktywnych członków, teamspeak, duży lvl gildii i doświadczeni grazce. Zapraszam!

Outbreak była super gildia nawet w niej byłem ale często były fuzje i wiekszość lepszych członków pouciekała

Najlepszymi polskimi gildiami byly Born2Kill, Rage i GreenArrow .

Dzis bym polecil GreenArrow bo najbardziej aktywna ekipa.

No i nowa gildie ArmoredSaints !

Witam!

Aktualnie jestem liderem gildii Outbreak, która zajmuje 2 miejsce w rangingu gildii na Eu serwerze.

Jesteśmy najliczniejszą polską gildią w grze jak i na TSie, na którym przesiaduje od 25-40 osób, więc nie sądze żeby ludzie od nas uciekali.

Posiadamy najwięcej perfekcyjnych buffów gildyjnych na serwerze co daje wam, do tego oczywiscie skille rozwinięte na maxa.

Oficerowie - Nalila, Karin01, Fredski, DeathMiss, SzklanyAnioł, Alucador, UrodzonaKsiężniczka

Lider - kabkab

Witam, szukam gildi na serverze EU. Grałem w c9 gdy był max cap50 i teraz planuje wrócic. Mam 50lvl BM ale planuje zrobić bulletshotera. Proszę odpisać tutaj bądź na gg (7178533).

Dziękuję i pozdrawiam!