Szukam Gildii Serwer Jinsoyun

Witam

Tak jak w tytule, szukam gildii która od podstaw wytłumaczy mi mechaniki gry Blade & Soul. Mam 26 lat, czas na grę poświęcam wieczorami głównie miedzy 17.30-22.00. Posiadam mikrofon z którego chętnie będę korzystał. W grze posiadam 50 lvl i 6 lvl HM. Oczywiście proszę mnie traktować jak zupełnego laika (wbijałem tylko lvl). Poniżej przedstawiam screena co moja postać posiada. Proszę pisać tutaj odnośnie gildii. Sam napisze w grze jak będę tylko onlline. Pozdrawiam

M lvl 6

Nie podałeś najważniejszego a mianowicie w jakiej frakcji jesteś crimson czy cerulean. Osobiście polecam crimson (czerwoni) najwięcej ludzi dzięki czemu nawet jak ma się mało ap da się każdego dnia o każdej porze zrobić random raid czy weekly. U niebieskich mam jednego alta 1150+ ap i jest tragedia sama dzieciarnia albo trolle dzieżko nawet ze zalezieniem party (przynajmniej ja mam takie odczucia gdy gram tym altem) a innym altem u czerwonych z 1000+ idzie zrobić weekly raz dwa.

Osobiście to poleciłbym ci zakończyć misje fabularne (te żółte) zdobędziesz gemy penta, dostaniesz soula, aure, hearta z tym powinieneś dobić do 1050+ albo i więcej i na pewno chętniej ktoś cie przygarnie.

Jak coś to możesz wyprubować jakiś socjal clan, są i polskie, czasami altami do takich wbijam i o dziwo czasami można z kimś pograć.