Szukam graczy, chętnych do wspólnego grania

Witam, szukam chętnych ludzi do luźnego grania. World do przedyskutowania, choć wolał bym Celestę z racji iż mam tu już postać. Gdyby już ktoś się zdecydował na grę na tym worldzie mogę za sponsorować startowy secik.
Jednak granie od zera też jest fajne i dobrym wyborem była by tu Damora, świat na którym od startu działa BattleEye. Wszystko do przedyskutowania.

Czego bym wymagał:
-Czasu. Minimum te 2 godzinki, by zbić zieloną staminę.
-Headsetu. Nie oszukujmy się, TS, Discord, uprzyjemni nam zabawę i poznanie się.
-Pacc’a. No niestety, nie ma co się męczyć na cycach czy dragonach. Są do tego dużo lepsze miejsca.

To by było na tyle, chętnych zapraszam do pisania w tym temacie.
Zapraszam :wink:

hmmm, co powiesz na świat Vita? Dopiero stworzyłem tam postać, jeśli chodzi o wymogi to wpasowuję się świetnie :slight_smile:

Chętnie, podaj nick jak możesz. Stworze postać i postawie na offline training. Koło 20 będę to się odezwę niestety mam teraz fuchę. Zgadamy się. Pozdrawiam.

Level nadrobię w razie czego w nocy także, ciśnij nie martw się :stuck_out_tongue:

Jaką profką grasz ?

nick - > Foxarz. Jutro mam egzamin, także dzisiaj nadrabiam cały semestr :D. Jak coś to zgadamy się jakoś jutro w grze, pozdrawiam !

Hehe a ja grywałem od zawsze sam i sobie chwalę .