Szukam graczy do Elderlands

Osoby +18 z ts bądź skype niech dodadzą do znajomych skype: Marcink4y

jestem chetny do gry :) 17 lat + ts :)

Jestem chętny do gry tylko narazie czekam bo mi nawet nie może wejść do gry cały czas stoi na "authentication" ;< ;(

Lat 20 + ts3 Kto chce pisać na priv ;]

Macie jakiegoś ts lub coś podajcie ;) Udało mi się naprawić dla tych co nie mogą uruchomic , wchodzicie do folderu z gra , data/ i uruchamiacie (client) za pomocą administratora a przy logowaniu nie wpisujcie username tylko email taki jaki podawaliście przy rejestracji

Tez macie tak straszne opoznienie ? (2 sekundy od nacisniecia klawisza postac wykonuje akcje ) Po prostu sie grac prawie nie da

dobra udało mi się zalogować ale jak chce wybrać server to gra stoi i nawet nie dygnie ;/

Gra fajna, tylko sporo rzeczy muszą dopracować + te laggi, freeze'y itp.

Spróbuję jako że wygląda ciekawie (lubie takie retro mmo)

nick; Szyderca

Chętnie pomogę w zrozumieniu o co chodzi w "Questach" (matura zaawansowana z anglika na 100% sie na coś przyda ;) )

Chętnie pogram :) lat 19 Ts3

Jestem chętny pw jeśli ktoś chce pograć ze mną :D

pw chetnie pogram ale gram rozne w nocy z rana wieczorem

Jestem chętny do gry :) Nick : Extr3meTerror

Grammmy, mój nick FukanTherapy serwer PvP, będzie jadka ;) jak będzie ktoś coś organizował z chęcią się dołączę !

Mój nick Warner :D

Jak zmniejszyć ping w tej grze?

jeśli server będzie online to jestem dostępny ;). Nick: Raviy, świat PvP. Priv :)

Problem w tym, że na chwilę obecną nie widzę sensu gry. Serwer crasuje sie co chwilę, przy 60-70 osobach na serwerze pvp nie można się zalogować. To ma być przejście z CBT na OBT? To jest kpina i totalny brak przygotowania ze strony producenta.

Ktos sie orientuje co moze byc tak gra po zupdateowani sie nie uruchamia w ogole(czysty windows, czysta instalka) zero errrow itd.

70 osob to jest lekka kpina myslalem ze z 1000

nvm, jakis tsik moze ktos zalatwi jak ma dojscia;D

Mój nick to Polska, dodawac tam jak cos, gram na servie PvP

@Up - Twórca ustawił limit 70 osób na server.

Mój nick to Polska, dodawac tam jak cos, gram na servie PvP@Up - Twórca ustawił limit 70 osób na server.

siemasz ! ja tez gram :) dzisiaj tak jakos do 14 bede maniaczyl, ktos leci expic zemna ?

nick SLANG serwer PVP :)

co do ludzi ktorzy sie zastanawiaja czy grac, powiem ze klimat jest naprawde nieziemski, czuje sie jak bym sie cofnal do 2005 roku i napieprzal w dobre mmorpg

jezeli ktos sklada polska gildie, chetnie dolacze, napewno bede aktywnie gral :)

nie moge sie doczekac tych wojen gildyjnych :D