Szukam graczy do gry

Witam, szukam grupy graczy którzy chcą zacząć grę od zera. Moje doświadczenie średnio-zaawansowane.
Chcę zacząć grę od nowa ale niestety w tych czasach sam nigdzie nie zajdziesz dlatego potrzeba mi jeszcze 4 graczy.
Nerwowi ludzie nie są mile widziani, grunt to spokój a resztę wyrobimy współpracując. Piszcie tutaj, lub na priv. :)

Ktoś kto gra w tę grę od jej początków na jednym koncie raczej Ci nie zagra od nowa, a jestem tego przykładem... na dzisiejsze czasy jest za dużo stworzonych bohaterów przez twórców i zebranie ich wszystkich wraz ze stronami run będzie żmudne i monotonne, a zarazem niemożliwe w krótkim czasie... to są zadania na lata, a normalny pracujący człowiek nie będzie miał czasu na tyle gry i również jestem tego przykładem... gdybyś jednak chciał pograć razem ze mną, ale na moim koncie normalnym z 30 lvlem, to pisz :)

Witam, szukam grupy graczy którzy chcą zacząć grę od zera. Moje doświadczenie średnio-zaawansowane.
Chcę zacząć grę od nowa ale niestety w tych czasach sam nigdzie nie zajdziesz dlatego potrzeba mi jeszcze 4 graczy.
Nerwowi ludzie nie są mile widziani, grunt to spokój a resztę wyrobimy współpracując. Piszcie tutaj, lub na priv. :)