Szukam graczy do strategii ekonomicznej (nowy serwer)

Dzisiaj ruszył nowy serwer Terra w e-sim.org

E-Sim to przeglądarkowa gra strategiczna symulująca życie w wybranym przez nas kraju. Jako jego obywatel możemy podjąć się wielu ścieżek kariery pracując dla dobra swojej wirtualnej ojczyzny.

Osobiście gram w kraju Wietnam, z listy jest dostępne 55 krajów. Jest to serwer Temporary, czyli trwa 180 dni edycja następnie przenosi na nasze konta na jedno z 3 stałych serwerów.

Oferuję pomoc na początek. Posiadam firmy dam pracę za najlepszą stawkę. Również możliwość otrzymania wielu dodatków ode mnie, kontakt priv w grze. Posiada też kanały na Discord.

nick w grze: Mistrz

Dołącz do gry: https://terra.e-sim.org/

EDIT:

Daję supple (jedzenie, prezenty - ładujesz nimi energię do bicia EXP, daję broń - większe hity), daję gold dodatkowy po wbiciu 7 lv.

W Wietnamie jest możliwość pracy w mojej firmie, zawsze najlepsza stawka na rynku.

Chętnie sobie poklikam, żeby zobaczyć co to jest, bo wygląda ciekawie ;)
Ale to dopiero jak wstanę :D

brzmi ciekawie ale... 2600 użytkowników, troszke mało jak na tak rozbudowaną gre.

1. czy w gre grają też osoby z innych państw, czy też to gra tylko PL?

2. z tego co napisałeś to najpierw jestem na jakimś serwerze temporary a dopiero potem na stałym. Czyli to co osiągne przez te 180 dni jest kasowane? czy też przenosi się razem ze mną na stały serwer?

3. od jak dawna w to grasz?

Założyłem konto z podanego linku, zobaczę jak i z czym to się je ;) na początek jest bardzo rozbudowana :D

brzmi ciekawie ale... 2600 użytkowników, troszke mało jak na tak rozbudowaną gre.

Tylko na tym serwerze. Pierwszy dzień istnienia. Normalnie w całej grze jest 20 tysięcy graczy około. Tylko, że stare serwery są ciężkie na początek. Lepiej zacząć na nowym.

2. z tego co napisałeś to najpierw jestem na jakimś serwerze temporary a dopiero potem na stałym. Czyli to co osiągne przez te 180 dni jest kasowane? czy też przenosi się razem ze mną na stały serwer?

Itemy, doświadczenie, złoto przenosi na stary serwer. Reszta jest tracona. Także najważniejsze sprawy przechodzą na stały serwer. A aktualna rozgrywka daje wiele frajdy więc bardziej patrz to na jako gra turowa (180 dni).

3. od jak dawna w to grasz?

Jakieś 2 lata ponad.

1. czy w gre grają też osoby z innych państw, czy też to gra tylko PL?

W to grają ludzie z całego świata. Twórcy normalnie reklamują to na FB. Polacy to najliczniejsza grupa, ale wcale nie najsilniejsza. Widziałem graczy nawet z Chin. To nie jest gra, która jest robiona przez dużą firmę z wielkim budżetem. Dlatego ilość graczy jest mniejsza, ale gra jest w pełni grywalna.

Dzisiaj ruszył nowy serwer Terra w e-sim.org

E-Sim to przeglądarkowa gra strategiczna symulująca życie w wybranym przez nas kraju. Jako jego obywatel możemy podjąć się wielu ścieżek kariery pracując dla dobra swojej wirtualnej ojczyzny.

Osobiście gram w kraju Wietnam, z listy jest dostępne 55 krajów. Jest to serwer Temporary, czyli trwa 180 dni edycja następnie przenosi na nasze konta na jedno z 3 stałych serwerów.

Oferuję pomoc na początek. Posiadam firmy dam pracę za najlepszą stawkę. Również możliwość otrzymania wielu dodatków ode mnie, kontakt priv w grze. Posiada też kanały na Discord.

nick w grze: Mistrz

Dołącz do gry: https://terra.e-sim.org/

EDIT:

Daję supple (jedzenie, prezenty - ładujesz nimi energię do bicia EXP, daję broń - większe hity), daję gold dodatkowy po wbiciu 7 lv.

W Wietnamie jest możliwość pracy w mojej firmie, zawsze najlepsza stawka na rynku.