Szukam graczy do wspólnej gry !

Witam
Ostatnio znowu mnie naszło na gry MMO i poszukuję przynajmniej jednej osoby (lub więcej) do wspólnej gry bo razem zawsze raźniej. :stuck_out_tongue:
A w co pytasz? Szukam nadal , myślę nad ESO lub BDO.

Bdo bardziej solowa gra, siedzisz na spocie i bijesz potowrki :smiley: Mozna niby we dwójke ale jesli chodzi o rozwój to sie nie opłaca

Ale są PVP , Dungeony, Instancje itp
Po za tym nie trzeba chodzić za sobą w kółko można równie dobrze sobie rozmawiać podczas gry wykonując inne rzeczy

Właśnie włączam instalację ESO, nigdy nie wytrzymałem w tej grze dłużej jak do 20 lvl.
Dziś dam jej jeszcze jedną szansę, we dwoje będzie raźniej. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ps. Próbuje jeszcze swoich sił w Rirfcie, ale to tak bardziej z ciekawości, na początkowych mapach są straszne pustki…

Jednak lipa, nie pamiętam hasła i loginu do konta, a teraz nie mogę się pobrawić bo muszę do roboty lecieć…

Jakby ktoś szukał ludzi do wspólnej gry to polecam ArcheAge, teraz dużo osób wraca / zaczyna. Gra po ostatnim Update’cie bardzo się zmieniła.

Mówisz? A co powiesz o samej grze? Nigdy nie grałem :stuck_out_tongue:

Co mogę powiedzieć, fajna grafika, animację, świat. Gameplay’owo to typowy Grindownik. Jeżeli chodzi o End-Game to spoko jest to, że masz Daily Questy (w stylu zabij 50 mobów) i właśnie Grind (co kto lubi) jak nie masz nic do roboty zawsze możesz Grindować. Do tego różnego rodzaju Aktywności Grupowe / Rajdowe PvE i PvP. Co daję Ci to, że pewnie Ci dnia ledwo starczy żeby ogarnąć wszystko. Na plus też Open PvP i to, że gra nie prowadzi Cię za rączkę.

1lajk

Chętnie dziś sobie obczaje gierkę
A jak wygląda ze sprawą p2w? Jest czy nie ma?

CO!? Ile czasu grasz w bdo że tak mówisz xD? Praktycznie od Mid-Game’u BDO to MASS PVP, więc jaka solowa gra xd, spoty na kamasylvi to już częściowo party spoty (Gyffiny, Mirumoki). Oczywiście że n początku grasz solo, ale na początku bo potem gra bez gildii jest zwyczajnie nudna.

Solo

  • grind na większości spotów
  • rifty
  • quest lane (z małymi wyjątkami)

Coop

  • Scrolle (DISCO)
  • Bossy gildyjne
  • Scrolle z daily
  • Party grind na kilku spotach
  • Node war / siege
  • Arena of Arsha
  • Mass PVP umawiany między gildiami
  • World Bossy bo nei wyobrażam sobie że jakkolwiek popłyniesz solo na Vell’a.

zeby isc na taka kamayslive to trzeba pograc troche czasu solo i jak juz masz znowu lepszy grar to iodziesz znowu na solowy spot akman/hystria bo tam jest lepszy zarobek, no ale racja cały czas mozna chociaz we dwojke wszedzie, mozecie same questy robic to wam tez zajnie kilka tygodni :smiley:

Teraz BDO i tak jest mega uproszczone, jeśli grasz dłużej to wiesz jak ciężko było kiedyś o boss set, na te chwile ludzie w 2 miesiące gry są w stanie zrobić to co my robiliśmy przez 2 lata. Już nie mówię o eventach na 1000% Combat Expa, czy aktualnych 53scrolli na 530% C/S-E.

Na te chwile wejście do BDO jest banalne i przyjemne. Tak jak my odbijaliśmy się od ściany chcąc kompletować boss set, tak teraz nowy gracz odbije się od ściany próbując tetować boss set, więc jak bardzo została przesunięta ta granica xD

Ale jak najbardizej polecam BDO, na poczatku polecam robic questy od duszka,aby zapoznac side troche z gra,bo na poczatku mzoe troche odstraszac wszystko.Nawet nie musisz tu nikogo szukac tylko wejdz do gry napisz,ze jestes nowy i szukasz gildi, ktorych jest bardzo duzo ( nawet poslkich) tam na pewno znajdziesz ludzi ktorych szukasz i pomoc :smiley:

Tu od razu mogę zaprosić do własnej gildii która jest stworzona typowo dla graczy rozpoczynających swoją przygodę w bdo. Możesz także odwiedzić discord Black Desert Polska na którym oferuje się wiele gildii, znajdziesz tam także informacje dotyczące samej gry jak i dyskusje gracyz na temat poszczególnych klas.

1lajk

Więc za chwilkę kupuje BDO ,ściągam szybciutko i lece expić bo wygląda pięknie gra też
I dołącze na Discorda :slight_smile:

Na PW wyślę ci link do discorda mojej gildii :slight_smile:

1lajk