Szukam graczy do wspolnej zabawy

Jak jeszcze za bardzo nie odskoczyliscie z lvl to mogę się dołączyć mówicie tylko o której :D

Też z chęcią zagram.

ok, jutro mogę cały dzień, a tak po za tym to odziennie po 17

jest ktoś chętny aby założyć ts-a?

Ja nie bardzo skąd mam załatwić TSa, ale postaram się jeszcze jutro poszukać, tylko pytanie brzmi, czy wy chcecie jakiś specjalny TS, gdzie tylko my będziemy siedzieć, czy może być public z możliwością tworzenia kanałów?

wydaje mi sie ze narazie moze byc publiczny z kanalem...

Postanowiłem podejść do gry jeszcze raz widzę że zebrała się mała ekipa(klienta już mam czekam tylko na jakiś kontakt z TS)

Tak jak pisałem w innym temacie (dzięki wyrocznia ze skierowanie), podajcie adres TS a wejdę i ewentualnie porozmawiamy :)

jakby ktos zalozyl bylo milo

jakby ktoś był zainteresowany serwerem Eldar - nick Posukor, 75lvl minstrel, pomoge wyjasnie jak cos trzeba.

jakby ktoś był zainteresowany serwerem Eldar - nick Posukor, 75lvl minstrel, pomoge wyjasnie jak cos trzeba.

Ja się znalazłem na serwerze Eldar. Staram się ogarnąć grę od nowa. Kiedyś daaaawno temu grałem, ale krótko. Czy na tym serwerze są jakieś polskie gildie??

Nick: Atleif - Krasnolud, Champion.

Nick: Aakil

Rasa: Elf

Klasa: Hunter

Serwer: Snowbourn(Czy jakoś tak)

Dzień dobry..gram od wczoraj w lotro i poszukuje osob do wspolnj gry

narazie mam 6 lv ale to się zmieni dosc szybko :)

server snowburm( czy jakos tak)

planuje grac dlugo terminowo

(gralem rok w DDO- ale o godzinach ktorych gralem nie mialem z kim dlatego zrezygnowalem)

status konta narazie free

a i mam drugie pytanie czy model f2p ulegl zmianie czy wciaz jest taki sam jak kiedys?