Szukam graczy do wspolnej zabawy

Dzień dobry..gram od wczoraj w lotro i poszukuje osob do wspolnj gry

narazie mam 6 lv ale to się zmieni dosc szybko :)

server snowburm( czy jakos tak)

planuje grac dlugo terminowo

(gralem rok w DDO- ale o godzinach ktorych gralem nie mialem z kim dlatego zrezygnowalem)

status konta narazie free

a i mam drugie pytanie czy model f2p ulegl zmianie czy wciaz jest taki sam jak kiedys?

Ja się nie skuszę ale powiem Ci, że model f2p jest identyczny jak był.. grasz grasz a nagle end i dawaj kasę bo inaczej wypad z gry.

Wybacz mi Xaorus - ale trochę przesadzasz. Jak na razie Lotro ma najbardziej przyjemny system free ze wszystkich możliwych. Powiedz mi która z topowych gier (DDO odpada - bo to ta sama stajnia) daje możliwość zrobienia Mall pointsów za progres w grze? Jasne czasem np. będzie trzeba grać równolegle na 2-3 postaciach by dorobić się wszystkich dodatków (które są przypisane do konta, a nie do postaci), ale lepsze to niż gdy dodatki można kupić WYŁĄCZNIE za realną gotówkę.

Wiem jak jest bo mój kolega gra w Lotro. Co dwa tygodnie biega za kasą na dodatek albo inną pierdołę do tej gry. Fakt tylko DDO daje takie możliwości prócz właśnie Władcy kółeczek ale moim zdaniem jeżeli miałbym wydawać tyle kasy co mój kolega na tą grę tylko po to żeby sensownie pograć to lepiej chyba pograć w obojętnie, którą płatną grę i płacić miesięczny abonament.

Ok Twój kolega jest leniem :P, bo to na co on wydaje kasę można mieć za darmo kosztem hmm czasu spędzonego na graniu. Tworzenie dodatkowych postaci i robienie deedów na nich też jest

1. Formą rozrywki - bo chyba każdy ma alta. Bo co tutaj ukrywać jeśli grasz za free bez dodatków to w okolicy 30-40lvlu opłacalne są jedynie skirmish'e, questy strasznie zwalniają.

2. Sprawdzeniem innych klas. A ponieważ jest ich mnogość (łącząc np. z innymi ustawieniami ras) nawet bawiąc się tylko 2-3 postaciami (nie licząc naszej głównej) można spokojnie dobić 5k TP - czyli liczbę wystarczającą na kupienie dodatku zupełnie za free. Każda postać grana mniej więcej przez tydzień to dodatkowe 1.6k punktów (a nawet szybciej jeśli wiesz co gdzie jest).

Sam mam otworzone wszystkie dodatki, skirmish'e, sloty itd. dzięki tworzeniu altów i graniu nimi. Jasne zajmuje to znacznie więcej czasu niż kupienie punktów za realną gotówkę, ale co tutaj ukrywać - jakoś wolę te 200-300zł wydać na coś bardziej namacalnego niż quest pack.

wyrocznia ja mogę z Tobą pograć ;] Tylko dopiero w poniedziałek/wtorek

Ja z chęcią zagram...

Ja też bym z chęcią zagrał, jednak to co napisał Demeo, strasznie mnie zniechęciło, bo najlepiej mi się gra tylko jedną postacią, bo w końcu to MMO, i rolę naszych towarzyszy powinni sprawować inni gracze, a nie nasze alty. :/

grałem w ddo i kolega ma racje alty to dobra rzecz:) bo na samym subie gra sie nudzi a jak masz alta to zawsze jest wiecej możliwości grania.. w ddo głownie alt służył do farmy ingow bo timery na rajdy przedłużały crafting

To jak ekipa sie powoli zbiera to milo będzie zacząć

A Tp można kupić za sms...120tp to bodajże koszt 3.66(co do ilosci to nie dam sobie glowy uciac) wiec mniej niz jedno piwo w pubie...

zaraz wejdę do gry i podam swój nick oraz wszystkie niezbędne info :)

Rasa: Krasnolud

Klasa: Guardian

Nick: Elizek

Posiadam mikro wiec mozna jakiegos ts-a zorganizowac :)

A co mi tam, ja też zagram. Postaram się ściągnąć clienta dzisiaj w nocy, i (może) będę gotowy na jutro.

Rasa:Elf

Klasa:Lore Master

Nick:Koyiro

EDIT:Jednak nie wiem, czy będę gotowy na jutro, bo client aż 7GB, a mój net najwyższych lotów nie jest.

EDIT2:Jeszcze coś, tu wszystkie rasy zaczynają w jednym miejscu, czy są gdzieś porozmieszczane?

Ja chętnie z wami pogram.

Nick: Flothrand

Klasa: Champion

Rasa: Krasnolud

LvL: 27

Status konta: Premium (wystarczy chociaż raz wydać gotówkę na grę)

Gildia: http://twierdza.org.pl/ - Polecam napisać podanie po osiągnięciu 18lvl (można szybciej, ale przyjmą dopiero, kiedy wbijesz 18lvl), mili ludzie, chętni do pomocy, jak ładnie poprosisz, to wycraftują ci itemki na dobre 10lvl jak nie więcej.

@Koyiro

Każda rasa zaczyna w innym miejscu, za wyjątkiem Elfa i Krasnoluda, bo oni startują w tym samym miejscu, jedyne co się różni, to quest startowy, ale po zrobieniu tego questa mają te same questy, teren itp. czyli wszystko :D.

Jeżeli chodzi o komunikator głosowy to jeżeli zachęci was Twierdza i przyłączycie się, to będzie można kożystać z Kinshipowego (gildiowego) Ventrillo. (chociaż i tak wole TS3)

Aha i jeżeli chodzi o wydawanie kasy w IS, to nie wiem czy to tak dużo wydać raz na 4 tygodnie 4zł, żeby odblokować zabawy na 2 miesiące. (dla no-life 2 tygodnie :D )

no to nie jest dużo.. jeden sms na tydzien różnicy nie robi.. jeżeli w dobrym składzie potraktuje sie kilka godzin zabawy jak wyjście na piwo to są groszowe sprawy.

Więc wyrocznia, możesz zrobić listę osób, które będą, bądź już grają w LoTRO, chodzi mi o nicki w grze, nie na forum.

Koyiro

Flothrand

Elizek- To

narazie to tyle chetnych z tego tematu co podalo nicki

narazie zadnego polaka nie widzialem

Mówie Ci, napisz podanie na www.twierdza.org.pl, tam na pewno się odnajdziesz szybko w grze.

narazie wbijam powolutku lvl :)

a mam takie pytanie czy ta gra jest ciagle taka casual-owa?

bo narazie to nie stracilem wsumie zadnego pkt hp i storyline ciekawy nawet bardzo ale walka na tych pierwszych lvl to zero emocji

a i pytanie drugie.. od jakiego lv jest jakis rajd etc? na koncie f2p

Gra już w połowie instalacji , zmieniłem jednak zdanie co do wyboru klasy, i zostanę złowieszczym łowcą.

Teraz nasuwa mi się pytanie, co było by lepsze, Dwarf Hunter z kuszą, czy Elf Hunter z łukiem?

@wyrocznia, z czasem walki będą nieco bardziej wymagające, a pierwszą instancję i skirmishe zaczynasz od 20lvl.

@Koyiro ja bym wybrał Elfa z łukiem.

Rasa: elf

Nick: Shedovas

klasa: lore-master

skoro ekipa jest gotowa do gry to może proponuje założenie(albo dołączenie do jakiegoś kanału na TS-ie) o umówionej godzinie aby sie poznać i zacząć wspólna grę :)