Szukam graczy Guild Wars 2

Jak w temacie zacząłem grać w Guild Wars 2 i szukam kogoś z kimś można by razem w to grać :slight_smile: Nie szukam kogo kto jest mega doświadczony bo sam wbijam sobie powolutku lvle do 80. Zakupiony mam dodatek Path of fire i w niedługim czasie pewnie zainwestuje w jeszcze jeden. Obecnie mam 30 lvl ale nie będzie mi robić problemu jak ktoś będzie dopiero zaczynał. Jak ktoś będzie zainteresowany to niech pisze tutaj i podam serwer na którym gram. Bardziej osoby 18+ ale nie skreslam kogoś kto jest kulturalny i ma mniej niż 18 :slight_smile:

Bardzo chętnie zacznę z Toba grac jeśli nie przeszkadza Ci wiek 30 lat :smiley: Do 80 chciałbym pograć raczej za darmoszkę żeby zobaczyć czy na 100% gra mnie zainteresuje póki co wbiłem tylko 30 lvl lecz zmieniłem klasę :stuck_out_tongue:

W sumie mógłbym zagrać. Mam 30 lat. Troszkę pograłem na podstawce. Mam chyba 4x80lvl i zakupiony pierwszy dodatek. Z dodatkiem nie miałem styczności gdyż jakoś musiałem sobie zrobić przerwę od gw na rzecz wow’a. Jednakże teraz bardzo chętnie bym zagrał :wink:

Odswiezam bo zapomniałem o poście i z głowy wyleciało :sweat_smile:
Jak jeszcze ktoś by chciał grać to podajcie nicki z gry i zaprosze można coś pograć :slight_smile: Obecnie 80 lvl, HoT i PoF zakupione. Szukam kogoś do fractali, robienia kampanii i można też dungi porobic :slight_smile: