Szukam graczy - Margonem

Witam serdecznie!

Jak w temacie, szukam graczy do rozpoczęcia gry od nowa na którymś ze światów (skłaniam się ku światom z nowym silnikiem). Gram już jakiś czas, ale głównie rozgrywka solo, w której znacznie trudniej coś osiągnąć niż z ekipą.

Coś o mnie - bezkonfliktowy (gram, żeby się dobrze bawić, a nie wykłócać jak ktoś zrobi coś źle ;)), 21 letni student z podkarpacia.

Pozdrawiam!

Kiedyś troszke pykałem w Margonem i w sumie ostatnio myślałem aby znów w pograć :) A skoro już taki temat się tutaj nawinął - to ja chętnie się przyłącze do rozgrywki :)

zawsze bylem ciekaw na cholere ludzie szukają na forach ludzi do gry, w które gra się samemu, bo nie oszukujmy się margonem jest grą w która gra się samemu jedyne do czego trzeba w tej grze grupy to elity i to na 50lvl+, szukacie ludzi by popisać? to nie lepiej wejść w gre napisać na czacie witam i zawsze znajdzie się ktoś do popisania podczas "nudnego" farmienia expa? Dodatkowo napiszę że 95% grupek z tego forum co sie zebrało padło w mniej jak 3 dni, to nie lepiej po prostu wejść w grę i znaleźć osobę która gra i będzie grać?

Grajac w party jest lepszy drop mozna isc na potworki mocniejsze jest wiecej funu z gry. po prostu gra sie przyjemniej mniej kasy idzie na potki xD

no nie powiedział bym drop ma takiego boosta że się go praktycznie nie widzi na normalnych potworkach, a na elitach to owszem co zresztą napisałem że się opłaca, powiedzmy że grasz w 3 osoby nie dość że exp na głowę to 43% z tego co pamiętam czyli ponad 2x mniej za moba jak byś sam expił, to drop mimo iż ma te 20% więcej to dzieli się na 3, więc jak byś grał sam wszystko by leciało dla ciebie, a tak musisz się dzielić z dwoma kolegami i wychodzisz z 2 itemami na 6-8, no średnio bym powiedział się gra, a jeżeli chodzi o potki to one są tak tanie że grając właśnie solo jesteś wstanie nie dość że je ciągle kupować to wychodzisz na +, a grając w grupie musisz poświęcić minimum 2x więcej czasu na exp oraz drop itemków by się uleczyć bo przedmiotów wpada ci mniej o ile oczywiście to ciebie bije mob.

w 3 idziesz na lepsze moby niz sam bys expil. Pamietam jak ja ze znaj gralem on woj potem pal a ja magusiem i ladnie szlo. kto jak woli chca grac w party trzeba im pomoc :D

Na jakim serwerze gracie/zamierzacie grać?

Witam serdecznie!

Jak w temacie, szukam graczy do rozpoczęcia gry od nowa na którymś ze światów (skłaniam się ku światom z nowym silnikiem). Gram już jakiś czas, ale głównie rozgrywka solo, w której znacznie trudniej coś osiągnąć niż z ekipą.

Coś o mnie - bezkonfliktowy (gram, żeby się dobrze bawić, a nie wykłócać jak ktoś zrobi coś źle ;)), 21 letni student z podkarpacia.

Pozdrawiam!