Szukam Grupy na Omega

Witam!!

Jestem początkującym graczem w ff. Mam dopiero 46lvl,więc dopiero poznaje ten świat gry. Jak zawsze w MMO nudno gra się samemu także mam pytanie czy są na tym serwerze jakieś ciekawe Polskie Gildie,a jeśli nie czy są jacyś chętni ludzie,żeby grać jakoś wspólnie?

Gildie polskie rezydują głównie na Moogle, Zodiarku i Phoenixie i nie ma ich wcale dużo dlatego nie liczyłbym na cud. W tej chwili z racji tego, że Twój poziom postaci jest relatywnie niski masz 4 wyjścia:

  1. Zmienić serwer i zagrać od nowa (najlepiej na którymś z powyższych)
  2. Przetransferować postać za opłatą
  3. Szukać osób, które możesz zaprosić do Party finder i dodać ich do znajomych (warunek - ten sam Data Center, czyli u nas Chaos), by później robić z nimi instancje, triale, rajdy itp (jednakże nie będziesz ich widział na mapach)
  4. Grać dalej na Omedze i poczekać do lata na premierę nowego dodatku, który pozwoli na darmowe przenoszenie się między serwerami

Czy jest wbudowana w grze jakas wyszukiwarka gildii ktore sie reklamują?

Nic mi o tym nie wiadomo.

Znalazłem gildie na tym serwerze ale nie wiem czy oni jeszcze istnieja. Chciałbym to jakoś sprawdzić,albo napisać do któregoś z ich członków ale gdy probuje ich dodac na liste znajomych albo napisać do nich to pokazuja sie bledy i teraz nie wiem czy sa oni wylogowani czy przenieśli sie na inny serwer

Napisać możesz tylko do osób, które są online (list tylko do osób, z friend listy). Możesz poszukać o nich informacji tutaj: https://na.finalfantasyxiv.com/lodestone/ranking/fc/weekly/