Szukam gry 2D

Szukam jakiejs fajnej gry 2D.

Chodzi mi zeby grafa byla ladna ale nie 3D.

Niech nik nie pisze w tym temacie : TIBIA

to tyle

hmm..... Bym ci polecił Conquera ale ztego co wiem to grałeś. :-> Może Ultima Online ?

Thx ale Ultima niema takiej grafy o jak mi chodzi.

Mi chodzi o gre z grafika np. Edumons,LuniaGPS. :-)

też bym pograł w coś 2D.. nie powiem bo 2D też może być bardzo wciągające..

lecz chyba więcej jest 3D;p

dajcie coś nowego 2D to pograaM;D

[ Dodano: 2008-03-10, 01:19 ]

ja wam powiem że chyba zagram w Tales Of Pirates..

słyszałem że nie jest złe..

można prztestować: p

Spróbuj Nostale. To taka gierka w 3D, ale podobna do Eudemons, a efekty 3D można wyłączyć. Mam nadzieję, że ci się spodoba. URL: http://www.nostale.co.uk/

hmmm zagra jse w conquera albo ghosta albo tales of pirate ale to chyba jest 2d

Proponuje:

*Illutia

*Elf Online

Gry dodałem do spisu, tylko trzeba czekać na administratora.

tales of pirate nawet fajna gierka grałem kiedyś.polecam

polecam polska.on.line oto link http://www.pol.z-ne.pl/

Witaj dzielny Rycerzu!

Jeśli do nas trafiłeś wiedzieć musisz, iż twe życie nie będzie od tej chwili takie samo! Za chwilę poznasz świat okrutnych potworów jakie zawładnęły naszym światem. Panoszą się wszędzie niosąc chaos i śmierć. Tylko ty i twoi ziomkowie mogą temu zapobiec. Zbierz kompanów i zaostrz miecz - czas walki nadszedł.

Poznasz tu też smak przyjaźni i dzięki temu dzielnie stawisz czoła niebezpieczeństwom.

Rozgość się i zacznij potyczkę.

(opcja ZAGRAJ chwilowo działa jedynie pod przeglądarką Internet Explorer jeżeli nie posiadasz przeglądarki:

POBIERZ

po uruchomieniu, plik rozpakuje sie automatycznie do podanego przez ciebie katalogu (zalecane podanie katalogu np. C:/polska-online). Po rozpakowaniu wejdź do katalogu i uruchom plik polskaonline-0.10.jar

)

2d hmm...Ragnarok ale to platne wiec proponuje priv servery a pozatym Tales Of Pirates choc sie zacialem i nie dam rady wbic dalej lvla pewnie zla profesje wybralem ciezko samemu sie gra herbalistem :cry:

Pozdrawiam

ToP jest gra 3D wiec bledny dzial...

polecam Polanie-Online, strona www.polanie-online.com

Polanie-Online to nieskomplikowana gra mmorpg, której akcja rozgrywa się w średniowieczno-baśniowym świecie pełnym przygód i niebezpieczeństw. Mimo grafiki 2D, dzięki starannie dopracowanym elementom graficznym, gra jest przyjemna dla oka i przede wszystkim niezwykle wciągająca. Zaletą gry Polanie-Online jest również to, że ciągle się rozwija gwarantując tym samym doskonałą rozrywkę na naprawdę długi, długi czas. W grze wcielasz się w postać rycerza, który odwiedza różne zakątki świata spotykając na swojej drodze różnego rodzaju potwory i wykonując wiele ciekawych questów. Podczas walki doskonalisz swą postać, zdobywasz coraz lepsze uzbrojenie, ale przede wszystkim spotkasz tu wielu ciekawych ludzi, z którymi ramię w ramię możesz stanąć do walki lub wieczorową porą porozmawiać o swych przygodach przy kominku w tawernie.

Ja polecam Tales of Pirates

Polecam Endless Online!

Maple Story Rulezz :D

Ultima Online RoX :]

Tricksters Online RoX :P

http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200055110 wejdzcie :)

[ Dodano: 2008-07-26, 13:44 ]

Lunia Online RoX POLECAM gra bardzoooo fajna nie nudzi sie szybko superrr graaa

LOL hahaaahahhah nie masz google czy co poszukaj PS.proponuje Dark Orbit gra www ale sie może spodoba

O MATKO DZIECI NEOSTRADY! Nauczcie się że tales of pirates jest grą 3-D ja wiem że nie umiecie przekręcac kamery ale to już nie mój problem :!:

//Dwa orty, jeszcze jeden i byłoby ostrzeżenie... - Mr. Hania

pżeciesz morzna siem czasem rombnonć:)

a w temacie polecam ci moje nowe odkrycie Phoenix Dynasty , jeli chcesz wiecej info to pisz na prv albo use the google:D

z powarzaniem wasz kruliczek:D

Nie pisz tak więcej. ~Crystalisys

no dobra:P