Szukam gry, bijatyki do pobrania z kolegą

Szukam bijatyki coś do pogrania 2v2, może być coś w stylu tekkena albo mortal kombat. Nie znalazłem innego lepszego forum na napisanie takowego posta.

Ale ze na pc? Tekken 3 przez emulator lub jest/byl program ktory umozliwial granie w tekkena 3 z innymi graczami przez internet. Ogolnie bijatyki z konsoli psx przez emulator tam byl chyba soul blade

Albo tu lista:

Na pc? 2vs2 mówisz, z tym jest różnie. I nie za darmo (z głowy to tylko Dead or Alive 5 z darmówek mi przychodzi). Spróbuj Injustice 1 i 2, całkiem solidne bijatyki, mechaniki mają wyjęte z Mortal Kombat. Ogólnie z bijatyk to Street Fighter IV i V, Dead or Alive 5, Guilty Gear Xrd i Revelator, Arcana Heart 3 MAX, seria Blazblue, Skull Girls, King of Fighters XIII, XIV albo 2002, który był zremasterowany jakiś czas temu. Doprecyzuj czego szukasz, może coś się uda trafić. Od biedy jeszcze można dorzucić Naruto.

Może For Honor? Przyjemna grafika 3d, świetne animacje, tryby 1v1, 2v2, plus kilka 5v5 (ale już nie bijatykowych, tylko deathmatch itp). Ostatnio nawet rozdawano ją za darmo. Najtańsza deycja kosztuje 60 zł na uplay i steam.
Ewentualnie street fighter V, klasyczna bijatyka z modułem sieciowym. W sumie tekken 7 i mortal kombat 9 i X wyszły na pc, ale nie pamiętam czy jest tam 2v2, jakoś nigdy nie interesował mnie ten tryb.

Brawlhala

ale 2v2 w kwestii, że chcecie grać w 4 osoby? Czy żeby były po 2 postacie?:stuck_out_tongue:

4v4 a nie 5v5, ale również polecałbym wypróbować For Honor. Gra jest naprawdę dobra mimo, że to nie jest taka typowa nawalanka jak Tekken czy MK.