Szukam gry coop/lan dla 2 graczy :)

Cześć !
Szukam gry do pogrania razem z bratem lan/multiplayer/online , jednak gry zawężają się z powodu mojego słabego laptopa ;( Jego specyfikacja:

GeForce 820M, Intel® Core™ i5-4210U CPU @ 1.70GHz, Speed:1.9 GHz, RAM:8.0 GB, Windows 10 .

Ostatnio graliśmy we Władca Pierścieni Wojna na Północy, gra naprawdę świetna ale dość krótka nawet na przejście na każdym poziomie trudności :smile: ale działała super na moim laptopie na maksymalnych wymaganiach, graliśmy w Torchlight II ale też przeszliśmy. Szukamy gry gdzie jak we władcy pierścieni można tworzyć ekwipunek, zwiększać umiejętności i wykonywać zadania. Gra TItan Quest mi się niestety nie podoba ;( Left 4 Dead 2 również przeszliśmy.

Najlepiej żeby to była gra z widokiem z trzeciej osoby ale widok izometryczny też spoko jak gra będzie fajna :slight_smile:
Jakieś propozycje?

Titan quest nie podobał Ci się ze względu na same realia? Czy nie lubisz po prostu tego typu gier? Możecie spróbować Grim Dawn, gra tego samego wydawcy, ale inne realia. Zaletą ich gier jest, że po długich latach potrafią wydać świetny dodatek ( np do Titan Quest wyszedł nie dawno, a gra trochę na karku ma). Jeżeli nie, to polecam wam CryoFall. Sam w to często gram, można sobie pograć samemu, spokojnie lanowo we 2, a jak chcecie to są oficjalne i nie oficjalne serwery PVE lub PVP, z wipem w rozsądnym czasie. Grafika jest trochę rysowana, dlatego dłużej się starzeje, a daje radę, sam gameplay jest git. W tej chwili jest przecena na steamie i kopia kosztuje 15zł. Polecam jeszcze 7 Days to Die, gra cały czas wspierana, tyle lat niby ciągle w alphie, co jeden duży patch dodawana jest masa contentu lub zmiana mechaniki, w tej chwili alpha 21 ma dodać sporo zmian, prawdopodobnie bandytów, mechanikę którą kiedyś ze względu na ich sprzęt jak i graczy na tamte czasy, zrezygnowali, no i nie można zapominać o modach, które zmieniają grę o 180 stopni ( sam gram teraz w Undead Legacy Mod). Może Don’t Starve Together, grafika również rysowana, może wam podejdzie, ja zrezygnowałem po 2h to wiele nie powiem o tej grze, ale wiem że ma rzeszę oddanych fanów. Jak lubicie RTSy starszego typu, na szybsze lub dłuższe posiedzenia, to Cossacks 3, może jakiś RAFT i to tyle co na tą chwilę mi przychodzi do głowy.

A szukałeś najłatwiejszym sposobem, kategoria coop na steamie sortuj według ocen. Wystarczy tylko sprawdzać wymagania.

Polecam warframe, gra z gatunku lootershooterów. Gra ma super klimat, dużo contentu do ogrania i masę umiejętności/ekwipunku itd, które można ulepszać. Fabuła gry wgniata w fotel. Rozgrywka jest w coopie 4 graczy ale możecie ustawić sobie, że gracie tylko we dwójkę. Grę w całości można przejść we dwójkę - I tutaj nie bez powodu używam sformułowania, że warframe można przejść. Ta gra nie posiada endgameu. Ja gram od prealph i wbijam tylko jak są nowe questy. Gra posiada widok z trzeciej osoby i jest ekstremalnie dobrze zoptymalizowana, można ją odpalić na medium nawet na ziemniaku, a graficznie mamy tutaj do czynienia z naprawdę fajną grą.

Titan quest mi się nie podoba bo jakoś sztywno mi się w to gra, jakoś mi nie podchodzi. GrimDawn grałem ale na minimum mam max 30 fps a jak na grę hack and slash to bardzo mało :frowning: Don’t Starve Together mam ale też mi się nie podoba, trochę takie dziecinne ;/ 7 Days to Die nie wiem czy mi pójdzie ale sprawdzę, RAFT mi nie pójdzie niestety. CryoFall też przetestuje :slight_smile: A w Kozaków graliśmy wszystkie części już , kozak gra :smiley:

Nie szukałem najłatwiejszym sposobem (tylko pisząc na forum), sam przeszukałem inne fora, youtuba itd. tylko nic nie znalazłem w co bym wcześniej nie grał lub by mi działało na tym laptopie.

CO do Warframe to nie wiem czy mi pójdzie ale sprawdzę :slight_smile: Bo na “Can you run It” pokazuje że ledwo uciągnie na minimum ;D

Warframe albo Destiny 2.

Pójdzie bez problemu, w razie spadków FPS zmniejsz skalowanie rozdzielczości

To ja od siebie dodam:

Gunfire Reborn - Korytarzowy Rouge like FPS, Ciekawe podejscie do broni, których jest masa

Valheim - Survival rpg w świecie mitologii nordyckiej. Wielki świat, dużo rzeczy do roboty, bossy do ubicia. no jest co robić.

zobacz Gauntlet: Slayer Edition

Jeśli nie miałeś wcześniej przyjemności z tytułem, polecam Project Zomboid. Powinno ruszyć na Twoim sprzęcie.

Warframe - spoko nawet i jako tako działa na minimum jedyne co w tej grze mi się nie podoba to system handlowania z innymi graczami poprzez stronę internetową lub aplikację warframe market :frowning: Gdyby nie to to grał bym w to nadal bo zacząłem z rok temu :slight_smile:

Destiny2 - Niestety nawet na minimalnych gra się w to kiepsko gdyż mam max 30 fps a strzelanki przy tylu fps są słabe.

Gunfire Reborn - Troszkę dziecinne :slight_smile:

Valheim - właśnie zakupiłem i pobiera, oby poszło bo na yt wygląda sztos.
(Niestety gra nie ma szans pójść, nawet w menu mam 5 fps, w grze jest max 15 ) Chociaż na Can You Run It spełnia minimalne. Próbowałem zwiększyć fps dzięki poradom na internecie ale nic nie pomaga.

Gauntlet: Slayer Edition - Sprawdzę :slight_smile:

Project Zomboid- Grafika trochę kiepska.Ni to realistyczna ni to cukierkowa :smiley: