Szukam gry F2P

Jak w temacie, szukam mmorpga f2p.
Moje wymagania:

  • QUESTY mogą być nawet takie proste w sensie zabij ileś tam potworów
  • Ciekawy kontent PVE
  • Dobrze zrobiona klasa Maga
  • No i społeczność aby w miarę była

Brak :slight_smile: Możesz spróbować Chronicles of Arcadia albo jakiegoś priv serwera WoW’a.
Aktualnie rynek gier MMO F2P jest pusty.
Poleciłbym Albion online ale nie mam zielonego pojęcia jak tam z klasą maga

Neverwinter pasuje.

Ale jaki rodzaj maga?
Jeśli klasyczny mag władający żywiołami - to Elementalista z Guild Wars 2 rządzi w tej kategorii w świecie MMO.
Jeśli bardziej nietypowy - to Mesmer z Guild Wars 2 też potrafi zachwycić.

Pod względem questów/eventów - Guild Wars 2 też wybija się ponad przeciętność.
Jedyne co nie pasuje to pełne F2P, bo co prawda można zacząć grać za darmo, jednak po jakimś czasie - jak gra Ci się spodoba, to trzeba wydać około 50zł na oba dodatki (za oba 50zł), ale to jednorazowy wydatek. Chociaż trzeba uczciwie przyznać że w przyszłym roku, zapowiedziany jest nowy dodatek i raczej też będzie płatny.

W Runes of Magic też był/jest fajny mag - dzięki dwu/trójklasowości. Takie połączenia klas jak Mag/Rycerz potrafią mocno wzbogacić grywalność.
Oczywiście nie wiadomo co masz na myśli pisząc “dobrze zrobiona klasa Maga” bo może chodzi ci tylko np o fajne efekty wizualne kul ognia, także tego…

chodzi mi o to żeby się nie nudziła ta klasa, a co do gw2 próbowałem i po wbiciu 80 lvl exotic berserka ze scholar runami… odechcialo mi sie xd

chodzi mi o to żeby się nie nudziła ta klasa

O rany, ale przecież to jest tak bardzo subiektywne co jest nudne, a co nie… Musiałbyś uściślić swoje upodobania, a nie dawać nam zagadkę co Ci się spodoba a co nie. Przychylam się do Mesmera w GW2 - jest nietypowy. Kilka magicznych klas jest też w FFXIV - przy okazji “społeczność też tu w miarę jest” i gra jest nastawiona na PvE (@edit: ups, zauważyłam, że chodzi o F2P).

Ile w to osób gra? Dalej jest bardzo prosta?

Byłem tam jakoś pół roku temu to ludzi pełno dookoła. Czy prosta to nie wiem. Większość mmorpgów nie jest zbyt wymagająca.

Też moge polecić Chronicles of Arcadia teraz 64 bity chcą wprowadzić i nowe połączenia nieznane z Rom’a :stuck_out_tongue: warto sprawdzić