Szukam gry MMO

Witam.

Szukam jakiegoś MMO który mnie wciągnie na dłużej niż 2 tygodnie.
Ogólnie grałem w sporo tytułów i wolałbym tytuł gdzie nie ma mało ludzi.

W jakie gry grałem? Można wymieniać ale wymienie na szybko tytuły które teraz przychodzą mi do głowy.

Black desert online - zbyt skomplikowane xD
Metin2 - ile mozna grac na privach?
Soul Worker Online - Fajne dopóki nie wprowadzili p2w
Echo of Soul - Nwm czego wtedy przestałem, jest sens wracac?
TESO - Nie urzekło mnie i przestałem po paru godzinach
Riders of Icarus - Przestałem po wprowadzeniu updatu pvp (rok temu? jest sens wracac?)
Warframe - Ileż można robić to samo
WoW

Nic poki co do głowy mi nie przychodzi.
Ogólnie lubie grind (ale także bez przesady), lubie pvp jak i pve
Gra może być w style Anime lub standardowej

Maplestory 2. Jeszcze nie wyszło ale teraz będzie beta 2 za półtorej tygodnia. A potem powinien być już raczej start gry lub open beta bez wipe. Super gierka dawno nie grałem w lepsze MMORPG.

Po przeczytaniu Blad Desert Online - zbyt skomplikowane

moja rada jest jedna odpusc sobie jakiekolwiek [ Thx koxesko ^^ ja typowy nieuk gramatyczny ] MMO…

a tak mniej powaznie nie ma na rynku nic ciekawego z MMO same nudne gnioty

1lajk

Polecam Black Desert. Z początku też się troche przeraziłem bo jest ogromna zawartość w tej grze. Ale od tego są ludzie, gildia. Gra jest moim zdaniem na chwilę obecną najlepszą grą mmorpg a ma juz kilka lat…

Jeżeli chcesz zagrać a do tej pory miałeś tylko 7day pass to napisz do mnie a dostaniesz gre za free oraz guild jak bedziesz chciał.

Pozdrawiam

@Hyopnos1 najlepsza gra MMO — > singiel player zapomniales dodac :stuck_out_tongue: …gra sie szybko nudzi jak odkryjesz ze zawiele z MMO nie ma wspolnego ( i prosze mi nie wmawiac ze tak nie jest…jedyna wspolna gra sie skupia na siedzieniu na spocie bijac mobki i robieniu bos scrolli ) a po 2 dlamnie mmo bez swietej trojcy to nie mmo

Hmm jeżeli jesteś graczem PvE i szukasz dungów to BDO odpada.
Największy atut BDO to PvP które bardzo zachęca do gry!!!

Czyli za wiele nie osiągnąłeś w bdo… Im wyzej zajdziesz tym więcej jest wspólnej gry.
Nawet dla nowicjusza to Wprawy morskie, savage rift…

Jak się nie chcę to się nie znajdzie nic ciekawego w grze…

Mam BDO kupionego na steam i przegrane tylko 9 godzin. Gra po prostu nie przemówiła do mnie. ;<

Polecam dać szansę, skomplikowanie gry po czasie zamienia się w zaletę bo im bardziej w nią wsiąkniesz tym tak naprawdę więcej możesz tam robić. Contentu ma od groma ale wszystkiego nie musisz robić - wystarczy skupić się na jednej rzeczy. Np. life skille typu trading albo cooking, możesz stać się w tym zajebisty i wiele zarobić. Przy okazji robić wyprawy z gildią, wojny o node (które są świetne ze względu na kozackie pvp w grze). Znudzi ci się grind to zajmujesz się jakąś działalnością afk i tak nie grając zarabiasz i wbijasz skille, możesz zająć się w tym czasie jakąś inna grą albo czymś innym, wrócić i zamienić to co wyfarmiłeś na afk w walutę, kupić lepsze eq i cisnąć pvp. Co do pve z gildią to są boss scrolle, którymi można przyzwać dosyć wymagające bossy i je klepać. Tak na prawdę to każdy by znalazł coś dla siebie a dementując wzmianki o tym, że większość czasu spędzasz na spocie farmiąc moby to 61lvl nie wbija się wcale tak długo. Droga do dobrego gearu właśnie w małym % składa się z farmienia. No chyba, że wybierzesz zarabianie hajsu na czystej farmie (co jest swoją drogą mało opłacalne) wtedy możesz się logować tylko po to, żeby przez cały czas samemu klepać stworki :wink:

No nwm. Może dam szanse. Znasz może jakąś gildie co przyjmie świeżego nolife bez życia żeby go nauczyli grac? xD

zawiele nie osiagnolem jak by to powiedziec gralem od samego poczatku przez pewien czas az mi sie gra znudzila…wypraw morskich jak i sacage rift nie bylo wiec zbytnio sie nie wypowiem o co biega…dla mnie gra byla po prostu nudna a grind kocham…ale zero przyjemosci jesli akrywknosc w pt sie sprwoadzala tylko do grania w w pt na spocie lub robienie bos scroli …brak handlu itp.

Grind w pt opłaca się tylko na end game’owych spotach. Poza tym grind klasą która ci nie odpowiada to męczarnia.

Sam jestem w gildii, która przyjmuje od 400 gear score, ale na chacie co chwile się ktoś ogłasza w tej chwili, więc nie ma z tym problemu