Szukam gry mmo

Cześć

Grałem kiedyś wiele lat w gry mmo jednak przez jakieś 3/4 ostatnie lata miałem przerwę z tym gatunkiem mimo że mniej więcej śledziłem co się dzieje

Chciałem znowu pograć w jakąś grę mmo mam tu na myśli grę na dłużej niż miesiąc jednak nie mam pojęcia co jest warte uwagi

Grałem w:

  • Metin 2
  • ROM
  • Aion
  • Tera
  • Guild wars 2

Jak teraz wygląda sytuacja z Aionem czy Terą wiem że w przypadku Aiona GP był wręcz wymagany żeby móc grać chyba że się wchodziło raz na tydzień do gry i jak wygląda sytuacja z Terą wiem że jakiś czas temu były afery z wersją NA i EU jak teraz stoi EU są jacyś ludzie jest z kim grać w miarę " uczciwe " f2p ?

Chciałem znaleźć jakąś nową grę dla siebie najlepiej jakby była B2P albo F2P nie musi być koniecznie po polsku jednak fajnie jakby grało w nią trochę osób nie pustki na expowiskach na pewno + by był w przypadku gry non target i grind ale nie jest to też koniecznością chodzi mi głównie o jakiś tytuł na dłużej w którym będzie co robić i niekoniecznie wbija się max lvl w miesiąc

Znalezienie takiej gry jest o tyle trudne że mój komputer powoli wchodzi w listę archaicznych i z nowszych tytułów raczej nic tutaj nie pójdzie w razie czego podaję podzespoły:

Grafika: GeForce GT 730
Ramy: 6 GB
System: win 7 64bit
Procesor: AMD II x3 425 2,7ghz