Szukam Gry MMO

Witam,
Jestem graczem od bardzo wielu lat. Gralem w mase tytulow i aktualnie poszukuje czegos na ‘‘zimowe wieczory’’. Chcialbym aby gra kladla duzy nacisk na crafting ktory bylby rozbudowany oraz handel miedzy graczami. Nie lubie gier typu zabijasz malego szczura a tam wypada wielki topor 2h, a po 10 minutach masz full eq ze szczorow… Dodatkowo mozliwosc posiadania wlasnych sklepow, landow, itp. (tylko nie wirtualnie). Preferuje brak klas i otwarty swiat, grindownik do tego rzut FPP lub TPP mile widziany.
moj sprzet: pojdzie wszystko bez problemow
przypadly mi do gustu:
Entropia Universe - spedzilem pare lat, bardzo fajna gra aczkolwiek to juz nie to co kiedys i gra co raz to wyrazniej zaglada nam do kieszeni. Ogolem w grze podoba mi sie wszystko poza metoda platnosci, fajnie ze mozna cos wyplacic ale koniec koncow i tak bedzie sie duzo wiecej wplacac niz wyplacac.
WOW - stary dobry WOW, problem w braku housingu i ogolem jakos tak w tych nowych wersjach to tylko wyscigi zbrojen, troche nie to co kiedys.
Maple Story - fajny grindownik, aczkolwiek craft nie istnieje i raczej lata swietnosci ma dawno za soba i wiecej stacza sie w dol.

nie przypadly mi do gustu:
-BDO
-Tera
-Aion
-GW2
-TESO
-MS2

Szukalem juz chwile czasu i ogolem ciezko cos sensownego znalesc, tak wiec czekam na wasze propozycje.
Pozdrawiam

Albion Online? Większość opisu się zgadza

1lajk

Gralem i wracalem pare razy ale to nie to czego szukam. Gra mi sie zwyczajnie nudzi po 2-3 dniach.
Zaczynam miec wrazenie ze na rynku nie ma takiej gry…

odrzuciłeś chyba wszystkie tytuły które posiadały wymienione przez Ciebie rzeczy więc tak, albo obniżysz wymagania albo nie pograsz w MMO bo przy Twojej liście nie ma nic obecnie na rynku i pewnie nie będzie przez najbliższe kilka lat bo nawet gry które są zapowiedziane nie spełniają tych wymogów :stuck_out_tongue:

Może Age of Wulin / Age of Kung Fu. Musisz sprawdzić obecny stan gry, bo niestety już nie gram, ale myślę, że warto sprawdzić