Szukam gry MMORPG lub Survival (Rust/The Forest) tylko f2p/priv ;) :D Ciężko coś znaleść!

Witam szukam gry MMORPG gdzie serwery nie świecą pustkami, coś w stylu Guild Wars 2 tylko f2p bo GW2 bez wykupienia gry jest do dupy… Wszystko co lepsze to zablokowane ;/ Black Desert Online też odpada gdyż gra w ogóle mi się nie podoba , bardziej coś jak C9 czy Vindictus, Dragon Nest(niestety chyba nie działa) lecz te gry obumarły i nie ma graczy a szkoda gdyż C9 bardzo mi się pve podobało :wink: Gra fajnie by było gdyby była po Polski ale w sumie nie musi chyba że jest ciężko ją ogarnąć ze średnim angielskim . Gra powinna mieć grafikę jakąś nie najgorszą dla oka , nic w stylu Tibia , Margonem i tego typu gówno (moje zdanie) !

Ewentualnie coś jak Rust, The Forest !
Rust: Wiem że są privy ale niestety mi zacina ta gra
ARK : To samo nie pójdzie ;/
Pobieram właśnie Conan Exiles bo jest za free 2 dni jeszcze więc sprawdzę czy zadziała jak tak to pytanko: Czy są jakieś privy do tego gdzie można grać za free :wink: :smiley:

Jakieś pomysły?

No jak ci szkoda 50zl na grę to lepiej nie graj… Twórca wyjdzie na dobre

1lajk

Twórcom*

Neverwinter? Albo wroc do tamtych gier co ci sie podobaly i przymknij oko na ilosc graczy

To może kup dodatki (a konkretniej to samo PoF bo ma w sobie już HoT) do GW2 by nie było wszystko zablokowane? Przecież inne gry jakie tu wymieniłeś są płatne (w tym BDO gdzie w ogóle za free nie możesz grać xD) więc tak trochę wtf.

A jeśli liczysz na zaludnione privy, to nie te czasy kolego, tutaj to możesz liczyć co najwyżej na privy WoWa, ale te też już nie są tak zaludnione jak te 5 lat temu.