Szukam gry mmorpg

Siemka, może ktoś pomoże szukam czegoś z gatunku mmorpg powiem w skrócie w te klasyki już grałem WOW, GW2, L2, TERA, itp. Obecnie zatrzymałem się na Black Desert i jest ok, ale szukam czegoś dodatkowego
I teraz może ktoś pomoże z wymaganiami
by nie ważyła ponad te 30 gb
dobrze by w pl była, ale to już mały szczegół
duża aktywność
fajnie by było jak by można łapać jakieś mounty/wieszchowce
gdzie jest jakis wizzard, szaman coś w tym stylu gdzie ma duże znaczenie
no i co najważniejsze by kurde był system taki jak np w BDO czy w każdemu znanym Metinie chodzi mi o expienie, że nie trzeba 1 skila na 1 moba, można sobie spokojnie lurować i expić spotami

Nie wymieniłeś tego w „klasykach” wiec jeżeli szukasz ogólnie czegoś podobnego do BDO to spróbuj ESO. System walki jest trochę inny i oczywiście wiele osób tutaj i nie tylko na niego narzeka ale przy bliższym poznaniu jest ok. Mounty i klasy się zgadzają, nie pamietam ile eso waży ale jeżeli nawet przekracza te 30 to nie powinien być chyba problem w 2019 roku.

Kolega szuka gry która ma zajmować max 30 GB a tY mu podajesz TESO które ma do pobrania 80Gb?
Rozumiem ze w takich tematach każdy fanboj pisze swoją giereczke ale bez pzresady

teso miałem grałem, pare razy podchodziłem do tematu, ale jakoś nie zastałem na dłużej

Jak dla mnie MMORPGi nie są dla Ciebie (no offense) skoro nie przystajesz na jednym tytule na lata aby coś osiągnąć ;d

no wiesz od ponad 15 lat siedzę w mmorpg więc trochę czasu z tym gatunkiem spędziłem

Nie o to mi chodziło nie umiałbym grać w 2 mmorpgi na raz wole jeden z jedną main postacią ;p
Cóż jak grasz w BDO to zapodaj nick/discord na PW to Cię dodam na (na EU jeśli grasz oczywiście ;d) sam zacząłem pare dni temu full itemsy z IS są 56+ set +15 etc i się wdrożyć w ten świat póki co powoli próbuje ;D

chodzi o to, że gram caly czas w black deserta, ale od czasu do czasu w coś innego by się przydało pograć ;d jakies takie mmo co można sobie łapać jakies wierzchowce, pety czy cos

Spróbuj może Rapplez online, jest to starsza gra ale ma dość ciekawy system łapania petów, dużo skilli i class.