Szukam gry mmorpg

WoW. Zwłaszcza jeśli chcesz być tankiem i odpowiada ci odpowiedzialność

Dungeons and dragons online
Najbardziej party gra jaka istnieje

1lajk

MU Legends na 70 lvl przejść przez duna solo właściwie niemożliwe

własnie zastanawiam sie zeby zaczac od nowa w dungeong and drag , warto ? jest duzo ludzi ?

1lajk

Polecam
Albion online
FINAL FANTASY XIV Online
TERA online
DC Universe

Również szukałem takiego MMO ale na obecną chwilę najrozsądniejszy wydaje się być neverwinter. Niestety mnie jakoś odpycha.
Z mojej strony mogę polecić mapleroyals. Stary priv wersji 0,8x maplestory. Na bossy tylko i wyłącznie w party :smiley:

W DDO jest bardzo dużo aktywnych graczy. POLECAM!

Wystarczajaco by naprawde dobrze sie bawic pamietaj ze tak naprawde nie trzeba ci wiecej niz 5 ludzi
Nawet 2 wystarczy jak zatrudnisz hirelingi

Ile osób online? I czy działaa rdf? Może się skusze :slight_smile:

No najlepszym takim tank szpank chyba będzie WoW. Rdf wyszukujący instancję, affixy zmieniające zasady, utrudnienia dające większy loot. Wow to chyba jedyna gra mająca esl z pve.

Inne gry zazwyczaj próbują zrobić coś podobnego do wowa, uzupełniając jego braki ale też jednocześnie coś innego robiąc gorzej, lub mniej.

Heal tank i DPS mogą też zwojować f2p albiona, ale nie wiem czy ich pve jest dość ekscytujące jeżeli nie interesuje się samym pvp.

Może bardziej gw2 które na na prawde masę aktywności pve i grindu a combat wymaga nieco więcej zręczności niż w wowie w którym bardziej gra się w szachy i maksuje rotację skilli.

Mój brat grał jest graczem pve fukusujacy się na instancję i on gral głównie w wowa, neverwinter online oraz destiny 2.
Ta ostatnia nie ma podziału na tanków i healow więc może jeszcze neverwinter, o którym niestety za dużo powiedzieć nie mogę bo odpadłem na jego “tunelach”.

od 2 do 4k zależy od pory w jakiej grasz i czy jest weekend :smiley: rdf działa, na niskich levelach jako dps długo się czeka ale tank/heal to kwestia max 5-10 min, ostatnio expilem shamka w healu i do 85 levela nie czekałem dłużej niż 10 min. Bugów prawie brak jak już to jakieś głupie vashijr działa, ogólnie jest cacy!

Najlepszym i najbardziej rozbudowanym mmorpg jest seria ArcheAge.

Zawsze możesz spróbować zagrać w Aiona, raczej nie tego od GF’a ale euroaiona, bardzo fajny patch, jest podział na świętą trojcę, a przy okazji pvp jest świetne :slight_smile:

ESO ma tak samo

Tak szczerze wymieniane są tutaj gry które mój drogi forumowiczu potrzebują płacenia premium :slight_smile:
Neverwinter - lotboxy wiecej hajsu = robienie gearu :slight_smile: ( tak normalnie nie dropniesz mounta jak z lootboxa )
Albion - z premką 2 razy więcej wszystkiego , loota expa i surowców które mozolnie zbierasz a na wyzszym lvlu tracisz wracając z czarnej strefy ;p nawet zadzenie na wyspie bez premium wkurwia ( sorki ale musialem ) bo nie masz nasion z podnoszonych roslin i tak dalej a premium daje Ci na to skupienie :slight_smile:
Wow - abonament … kolega chce F2P
ESO - abonament … b2p itd dlc drogie bez plecaka i premki idz grac na lutni w miescie.
aRCHEAGE - B2P + kup 2 konta i podpisz ze sobą umowę oprace xD chyba ze nie pracujesz i masz siano np z dilerki czy cos…
Euroaion - prywatny serwer Aiona - tak tam można popykać nawet coiny dostajesz do itemshopu jak streamujesz :slight_smile:

Ciężko z tymi mmo teraz , czekamy na lepsze czasy haha , odpal l2 essence albo te drugie na 4game przynajmniej twój wysilek przełoży się na warunki gry bo bota dali ^

albo czekaj na New World ale to b2p …
Guild Wars spoko ale bez dodatków też nie pograsz więc płać hajs albo szukaj igły w stogu siana :slight_smile:
Powodzonka :wink:

Mój brat w neverwinter grał f2p i nie miał zadnego problemu.

W Albina bez problemu ciągniesz bez premium, szczególnie jak nie separujesz się od gildii, a top itemy nie są tam najważniejsze, do tego wcale nie musi wchodzić na czarne strefy, może kupować na markecie zarabiając na czymś innym. Chociażby na loocie z dungeonow.

Wow jest abonament ale można go kupować za golda zdobytego w grze jak się ma czas na granie.

ESO zniósł abonament dawno temu i jest teraz b2p

Archage b2p? Co masz na myśli, przecież to f2p

No i pisał że b2p też może być

wszedzie ładujesz to gówno, w które malo kto chce grac…

1lajk

A to ciekawe, bo jak grałem z miesiąc temu to normalnie z dungeonów można było dropić mounty i to nawet legendarne (sam dropnąłem 2). I nie był to żaden event ani nic. Czyżby klasyczne “nie znam się, a wypowiem”?

ESO - eso plus daje ci dojscie do kazdgo dlc i masz crafting baga , wiem co mowie mordko , nikt nie wywali tyle hajsuna kazdy dodatek.

Co do neverwintera… nie.