Szukam gry na IOS mmo bez P2W

Witam szukam gry na wolne chwile w pracy(przerwy w pracy chwila wolnego czasu w domu etc)
Warunkiem jest żeby nie był to jak na obecne czasy typowy P2W jak wydasz 2tys to będziesz w top
Fajnie jak by gra była typu Path of exile diablo etc jeżli będą jakieś “MICRO” tranzakcie da się przeżyć
Gry z innego gatunku rownież mile widziane można znajdę coś ciekawego na IOS

                                                                                                Dziękuje i pozdrawiam.

Ze swojej strony polecam guild wars 2 na poczatku f2p. Zaleta podstawowa jest to ze end game jezeli chodzi o lvl cap czy klase itemow jest niezmienny od lat i stosunkowo szybki do osiagniecia dlatego nie ma poscigu za farma itemow. End game polega na nauce we wlasnym zakresie mechanik gry ktore sa bardzo elastyczne i nie ograniczaja gracza. Co do end game itemowego sa to itemy ascended i pierwszy set sie zazwyczaj craftuje… Nie jest to tania zabawa bo opiewa w okolicach 700 golda (wymaga wymaksowania minimum dwoch dyscyplin craftowych jak np weaponsmith) gdzie koszt jednego bez zasobow wlasnych to ok 90-100g, natomiast wycraftowaniejednej czesci armora to ok 30-50g a jest tych elementow 6xarmor 2xset broni po 2 sloty(dwureczne kosztuja tyle co 2x 1hand) oraz trinkety i plecak ktore mozna kupic za waluty z okreslonych map czy laury/tokeny wvwvw itd. Mysle ze pol roku casualowej nakierowanej gry zajmie zebranie pierwszego setu.

Wiecej szczegolow:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/gw2-czy-ff-xiv/109237/6?u=majki83

Nie jestem pewien czy jestem na czasie ale od kiedy GW2 jest na IOSa?
@Majki83 nie wiem czy czytasz to co ludzie piszą czy jak tylko widzisz słowo “szukam” musisz walnąć elaborat o GW2 jaka to jest wspaniała gra… Płacą Ci za to?

1lajk

guild wars 2 na iOS xD

A przoczylem sorka

@offtopic

iOS - na telefon
macOS - na PC