Szukam gry na taki sprzęt

Witam nie mam jakiegoś super laptopa do gier… ale chciałbym prosić o pomoc ludzi ogarniających takie sprawy i aby polecili mi gierkę(MMO Free to play) ,która pójdzie lajtowo na takim sprzęcie. (Liczy się dla mnie ilość graczy, bez lagów. Najlepiej aby działa na medium grafice lub wyższej. )

*Windows 8.1 64-bitowy
Procesor: Intel® Core™ i3-4030U CPU @ 1.90GHz (4 CPUs) , ~1.9GHz
Pamięć: 4096 MB RAM
DirectX 11

TERA: Próbowałem ale na mini grafię mi coś lagowało.
METIN2: Niestety nie wiem czemu ale mi nie działa nie mogę się zalogować z powodu zawieszania się i migotania obrazu. ( Próbowałem wszystkiego ale bezskutecznie)
AION: Irytuję mnie limit na instację nawet z gpkiem.

Bardzo proszę o pomoc! PS: Nie lubię gier przeglądarkowych.

NIC A NIC? :sweat_smile:

Podaj może grafike jaka mazs ? Bo DirectX 11 to nie wiele mi mowi

Kliknij w start>wpisz na klawiaturze “cmd” (bez tych cudzyslowia)>w czarnym okienku wpisz “systeminfo”> i poszukaj grafiki i napisz

intel64 family 6 model 69 stepping 1 genuineintel 1900 Mhz

On ma integre od intele, niestety bardzo slaba. Mozna grac

Robocraft, Runescape, rotmg, maplestory, rozne pokemony online, sporo sie tego znajdzie

A coś ciekawszego? ;x Nie chce być wybredny ale czy aż tak słaby mam lapek? ps: dzieki za pomoc.

a tibie próbowałeś ?

Jestem w szoku ze ugrales na tej grafie w aiona. Na siege jak chodziłem z i7, gf540m 8gb ram to miałem 2 fpsy^^

Hm… grałem i to bardzo długo i na lajcie :stuck_out_tongue: Tylko ta gra zrobiła się monotonna i end gry był tak słaby ,że mi się odechciało. Mam prócz intela jeszcze AMD ale nie wiem jaka to xd W sensie mam 2 karty graficzne w lapku. Ale już nie ważne. Znalazłem już gierkę ^^ Dziękuję wszystkim za pomoc. :slight_smile:

w co bd grac?;p

to jak AMD to co innego bo myśłałem żę na tym intelu :slight_smile: każda gra jest w późniejszym czasie monotonna tzn. robisz daily questy, idziesz na insty, siege, pvp. W każdej grze jest tak samo, tylko później wychodzą nowe mapy, buildy i znow robisz to samo aby je zdobyć i byc w topce, lub po prostu grasz aby dobrze się bawić.