Szukam gry opartej na dungeonach

Siemano, szukam mmo który jest oparty w sporej większości na dungeonach o różnym stopniu trudności. Swego czasu grałem długo w Dragon Nest’a, ale go zamknęli. Prawdopodobnie grałem w 95% gier w spisie gier na tej stronie ale może mi coś umknęło. Tak więc proszę o pomoc, sprzęt pociągnie wszystko, może być B2P, P2P. Najważniejsze, żeby gra opierała się na dungeonach, że wchodzę do gry, raz ciach 2-3 dungeony i elo, bez biegania przez 30 min od lokacji do lokacji.

Kritika: REBOOT , bardzo dynamiczna walka, na ilość graczy nie można narzekać, gra posiada polską spolecznosc. Ma te cechy które opisałeś, szybko ciachasz potworki z megaszybkimi animacjami ataku i hej. ; )

1lajk

Jak znajdziesz coś wartego uwagi to daj znać :wink:
Mi kiedyś podobał się bardzo Skyforge, dość ciekawa gra z trudnymi dungeonami lecz kiedyś była mocno grinderska. Później twórcy trochę popsuli dziwnymi zmianami, była tam jakaś afera i w sumie nie wiem czy wyszła ta gra na prostą czy nie bardzo.
W sumie chętnie bym wrócił sprawdzić tylko gdyby była jakaś polska gildia :wink:
Update: Sprawdziłem Kritika Reboot. Naprawdę fajna giereczka. Combat jest całkiem spoko.

Jedynym słusznym wyborem jest DUNGEONS AND DRAGONS ONLINE.
W tej chwili 90% contentu jest za darmo do końca wakacji.

Final Fantasy XIV

1lajk

C9 Online http://c9.webzen.com/ akurat nie dawno powstał nowy server( po 8/9 latach?) “Problem” jest taki, że gra jest p2w, nikt nie mówi o wydawaniu setek $( choć są tacy) to czasami trzeba się dopalić cash shopem. Graczy nie jest dużo ale i tak dungeony są max 4 osobowe.

c9 dobra giere ale nie wiem jak z populacją

Może Warframe? Gra działa na zasadzie misji które można grać solo albo w coopie, dodatkowo sporo contentu (i też grindu) i przyjemny system poruszania się i walki. Brak p2w a niemalże wszystko można wyfarmić po prostu grając.

1lajk

Ff14 to quest grinder. Dopiero w late masz prawdziwe dungeony.

Phantasy star 2 spróbuj jest darmowy na win 10 store.

Od siebie mogę dodać City of Heros.
Masz w prawdzie bieganie od npca, do npca po questy (później dochodzi opcja zdalnego kontaktowania się z nimi na odległość, po nabiciu odpowiedniego poziomu wpływu), jak również część questów na otwartej mapie, ale lwia część misji opiera się właśnie na instancjach.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wybrałem Kritika Reboot, póki co 20 lvl i gra się elegancko, nie wiem dlaczego do tej pory omijałem ją szerokim łukiem. Polecam, klimat bardzo podobny do Dragon Nesta :wink:

1lajk

Dungeon Fighter Online, mnie bardzo wciągnęło :slight_smile: