Szukam gry podobnej do Battlestar Galactica

Witam szukam jakiejś gry podobnej do Battlestar Galactica Online która jak wiadomo jest już dawno zamknięta.
Głównie chodzi mi aby było takie samo sterowanie a nie klikanie z punktu w punkt
najlepiej otwarty świat ale nie koniecznie
ulepszanie statku
Grafika 3d
PvP PvE
no i musi to być mmo nie chce grać w singla :slight_smile:
Nie interesuje mnie EvE DarkOrbit StarTrek

Praktycznie nie ma takich gier w kosmosie a szkoda. Praktycznie jedynym sensownym wyjściem jest Elite Dangerous - natomiast interakcja z graczami jest trochę inaczej skonstruowana, bardziej przypomina singla z opcjonalnym coopem, choć da się spotkać innych graczy i nawet wejść z nimi w interakcję jak w standardowych MMO

1lajk

Może Star Conflict ale licz sie z wydaniem kasiorki jak zaczniesz na powaznie grać

1lajk

Może spróbuj Vendetta online jest teraz free wersja na PC też jest jakby co.

1lajk

Elite Dangerous raczej mi nie podejdzie wlaśnie przez to że to bardziej singel
Star Conflict właśnie pobieram żeby sprawdzić :slight_smile: ale z tego co widzę jest to chyba coś jak WoT tylko w kosmosie ale może się mylę.
Vandette też sprawdzę :slight_smile:
Jak coś ktoś jeszcze słyszał chętnie sprawdzę :wink:

Może Ci sie spodoba Falling Frontier gra typu RTS jest w fazie powstawania ale warto ją śledzić wg mnie

RTSy w ogóle mnie nie ciekawią gry proponowane wyżej niestety żadna nie przypadła do gustu chyba czas przejść na inny tryb gier skoro w tej kategorii nie znajdę nic co by bardziej przypominało BGO a szkoda :wink:

Trudno o jakieś dobre w gry w kosmosie. Przeważnie to są strategie w większości. Mamy Star Citizen które kiedyś tam wyjdzie, Elite które jest ciekawe ale tylko gdy masz silną wolę a EVE to trzeba tym żyć. Z mniejszych niszowych to nic nie ma takiego. Sam grałem w BSGO sporo czasu ale to było lata temu i wciąż nie rozumiem decyzji bigpointu z zamknięciem. Znaczy pewnie kasa im się nie zgadzała. Sam bym w coś pograł takiego ale przejrzałem chyba wszystkie możliwe tytuły i nic mi nie podchodzi xd i broń Boże nie mówię że strategie są nudne czy coś, sam mam Stellaris np. i polecam z całego serca.

EVE nie jest nawet blisko battle star galactica. Znacznie bliżej było air rivals, ale te nie wiem czy czy żyje no i nieco inny klimat. Elite wzoruje się na EVE więc nie spodziewał bym się podobieństw do battle star. Widziałem jakaś singlowa trochę podobna, ale no, jest singlowa.

Battle star czerpała zyski z filmu, o którym już dziś chyba nikt nie ma pojęcia, więc przestano ja rozwijać. Do tego gwoździem do trumny było zablokowanie wtyczki na której gra istniała, przez wszystkie przeglądarki. Nie było komu tego przepisać.

Sam przejrze jeszcze podane tutaj tytuły bo niektórych nie znam dość dobrze, ale obawiam się że może nie być obecnie takiej gry a rynku.

A szkoda bo klimat tej gry dla mnie był świetny :wink: wygląd statków dwie strony konfliktu no i cały system statków mi się podobał :slight_smile:
widziałem że jakiś gość coś tam próbował robić żeby uruchomić to jako priva ale dał sobie spokój bo to było tylko do jakieś pracy czy coś tam :slight_smile:

1lajk