Szukam gry podobnej do DFO lecz wymagającej!

Jak w temacie interesowała by mnie gra w stylu DDO (chodzi o gameplay nie grafikę) Chciałbym by była wymagająca ( trudna ), bo w DDO do 30 lvla zabijasz wszystko praktycznie na hita nie wiem jak to dalej wygląda, gdyż odpuściłem sobie taką jakże fascynującą grę xD Pomożecie ? Z gier podobnych grywałem kiedyś w Rusty Hearts i całkiem spoko się grało z tego co pamiętam, żadnych innych tytułów tego typu nie ogrywałem także myślę, że znajdzie się coś wartego uwagi.
Z góry dzięki za pomoc ^^

Co to jest 30 LV potem robi się naprawdę ciężkie i bez dobrego gearu padasz jak mucha

Owszem, do 30 może i jest prosto, ale jak robisz podziemia na CASUAL lub NORMAL.
Od jakiegoś czasu w DDO jest poziom trudności podziemi REAPER. Reaper można wybrać od 1 czaszki do 10 czaszek. Solo jak grałem jedną czaszkę było naprawdę ciężko.
DDO jest bardzo turdną grą, która wymaga zbalansowanej drużyny.

30lvl? Tosz to śmieszny początek :smiley: Polecam zrobic ze 3 rb i dopiero pograc i wbic reapery. Obecnie chyba DDO mi daje najwiecej frajdy z mmorpg. No moze jeszcze Final :smiley:

1lajk

@Sofier
Jak by ddo nie lagowało i byłby server europejski to naprawdę polecam grę… Gra która naprawdę pokazuje różnicę pomiędzy graczem który po prostu sobie gra a takim który zgłębił temat i zastanawia się milion razy przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji… Buildy da się zrobić na miliony sposobów i każdy w jakimś mniejszym lub większym stopniu pomaga lub utrudnia rozgrywkę.
Jeśli miałeś wszystko do 30 lvla na shota to chyba poziomie casual grałeś :slight_smile:

1lajk

polecam silkroad online na prywatnym serwie origin :stuck_out_tongue:

Może i faktycznie coś się zmieniło przez rok bodajże bo gdzieś z tyle czasu minęło jak nie więcej od czasu jak w to grałem. Nie zaszkodzi w takim razie pobrać i sprawdzić po raz kolejny, lecz jak znów będę zabijał wszystko na skilla a moby nic mi nie będą robiły bo co parę lvli dostajesz przekokszone eq (przynajmniej tak było wtedy) to podziękuję. Ja rozumiem, że początek z reguły jest łatwy żeby zapoznać się z grą ale nie lubię gdy ten poziom trudności nie wzrasta przez bardzo długi czas.

Rozumiem, że nie ma innej gry tego typu godnej uwagi ?

szukasz innej gry z silnikiem dungeon and dragons ale nie dungeon and dragons?
Neverwinter może?

Tu chyba jakieś pomylenie nazw jest, bo w temacie DFO i wspominka o Rusty, a dalej w dyskusji o DDO, obie gry nie mają ze sobą nic wspólnego. Ja rozumiem, że pytanie było o Dungeon Fighter Online a nie DDO.

@Sofier
Czyli chodzi o DDO czy DFO?
Oczywiście guru już podłapał i przypiął na stronę i nawet nie przeczytał topica.