Szukam gry! POMOCY!

Siemka! :D

Poszukuje gry, która zawładnęła by moim sercem tak jak zrobił to Metin2 ... Grałem od samego początku aż do teraz. Od 3 miesięcy szukam ciekawego tytułu podobnego do Metina, questy, rozwój postaci, brak 3 pasków skilli do klikania jak widziałem w niektórych tytułach... Gra nie musi być nowa! Chodzi mi o klimat i grywalność na poziomie przyzwoitym. Pokonałem drogę przez tytuły podobne do metina bądź nie ale są nimi:

- 4STORY

- Aion

- NosTale

- ArcheAge

- Neverwinter

- Cabal Online

- Lineage II

- World of Warcraft

- Tibia

- EverQuest

Dużo godzin w nich spędziłem, ale nadal nie czułem tego samego co w metinie. Po dokonaniach Gameforge nie planuje wrócić do niego w najbliższym czasie.

Zależy mi przede wszystkim na:

- grywalności

- klimacie

- rozbudowywaniu postaci

- misjach

Elementy wymienione przeze mnie posiada większość gier :what: lecz czegoś ciągle mi w nich brakowało, nie potrafiłem spędzić przy tych tytułach wyżej więcej niż 3h gdy miałem dużo wolnego czasu aby poświecić go na grę. Dobrze by było gdybyście podzielili się własnymi odczuciami co do gry ,w która gracie i możecie mi polecić, żebym spędził miło w niej czas :D

Poszukiwania samemu nie przynoszą żadnych skutków...

Jestem zdesperowanym metińczykiem, który szuka oderwania od metina na sporo godzin!

Jeśli za mało opisałem moje wymagania choć za dużo ich nie ma bo metin jakoś bardzo rozbudowany nie jest w stosunku do innych gier w jego gatunku, ale no cóż! Po wielu latach spędzonych na graniu w nim przydało by się przenieść na inny tytuł, których jest sporo, ale na pierwszy rzut oka nie jest to taka prosta sprawa... Próbować na ślepo nie chcę, oceniać powierzchownie również nie. Liczę na waszą pomoc forumowicze!

Czekam na wasze propozycje tytułów wraz z krótkim bądź długim opisem, jak wam się chce :D

Guild Wars 2 i Black Desert Online.

Black Desert Online.. Nie ma nic lepszego.

Gry które według mnie, jakkolwiek się teraz liczą to:

Z P2P:

Final Fantasy XIV - Do wypróbowania możesz grac za free do 35 lvla jeśli będzie to za mało by się zdecydować na abonament to zmieniasz klasę i dalej bawisz się za free.

Z B2P:

Guild Wars 1 - truly buy to play, ale jedynkę trzeba teraz raczej traktować jako grę singlową, choć na amerykańskich dystryktach nadal można znaleźć sporo ludzi

Guild Wars 2 - kolejne truly buy to play gdzie w podstawkę możesz zagrać za darmo. Mnie osobiście nie przypadła do gustu, jednak zabrakło czegoś co posiadała jedyna w którą byłem i jestem zapatrzony.

Black Desert Online - Widać pod każdym kątem, że gra jest stworzona z myślą raczej jako gra free to play. Gierka niezła, wciągająca można by powiedzieć, że dobra pomijając fakt, że EU i NA potraktowali jako regiony nad wyraz bogate. Oczywiście będąc cierpliwym wszystko można zdobyć nie wydając nawet grosza, nawet samą grę. Polecam wypróbować triala. Jak sie spodoba to wbij 30 lvl na postaci i zerknij na reddita, tam dostaniesz grę za free z pocałowaniem ręki.

The Elder Scrolls Online- Jeśli lubisz Scrollsy i nie przeszkadza ci kupowanie co jakiś czas dlceków to polecam. Ale jeśli szukasz wrażeń rodem ze Skyrima to raczej się zawiedziesz tym bardziej jeśli modowałeś Skyrima.

F2P:

Blade and Soul - Gra roku 2016 według czytelników mmorpg.org.pl. Jeśli nie przeszkadza ci orientalny klimat to polecam. Gra dla osób z każdą ilością czasu wolnego. No i najlepsze pvp (1v1 i 3v3) jakie widziałem.

Black Desert..

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi tutaj, jak i w wiadomości prywatnej. Black Desert Online po waszych wypowiedziach zostanie sprawdzone, DZIĘKI!

Widzę, że temat otwarty, a że zmagam się z takim problemem, że kompletnie nie mam pojęcia w co zagrać to napiszę tutaj.

Generalnie grałem w masę mmorpgów starych/nowych i jak w 1 poście Kazubelo wymienił - wszystkie gry wykluczam. Szukam czegoś na dłuższą chwilę by pograć godzinke, dwie czasami 6 dziennie :P Ostatnio próbowałem wiele jak diablo 3 (gridnownik podobno i tyle) od róznych battle royale po assasiny aż kończyło się na oglądaniu seriali z nudów.

Chcę czegoś gdzie przyjemnie spędzę czas solo na nawet i grindowaniu (tylko bez przesady nie takim aionie - już grałem) czy poprostu rozwijaniu postaci, lvlowaniu, misjach. Spore wymagania mam wiem, ciężko mi coś znaleźć ale może wy coś polecicie? Może aktualnie zaczynacie przygodę w nowej grze? Liczę na jakieś fajne propozycje.

Siemka! :D

Poszukuje gry, która zawładnęła by moim sercem tak jak zrobił to Metin2 ... Grałem od samego początku aż do teraz. Od 3 miesięcy szukam ciekawego tytułu podobnego do Metina, questy, rozwój postaci, brak 3 pasków skilli do klikania jak widziałem w niektórych tytułach... Gra nie musi być nowa! Chodzi mi o klimat i grywalność na poziomie przyzwoitym. Pokonałem drogę przez tytuły podobne do metina bądź nie ale są nimi:

- 4STORY

- Aion

- NosTale

- ArcheAge

- Neverwinter

- Cabal Online

- Lineage II

- World of Warcraft

- Tibia

- EverQuest

Dużo godzin w nich spędziłem, ale nadal nie czułem tego samego co w metinie. Po dokonaniach Gameforge nie planuje wrócić do niego w najbliższym czasie.

Zależy mi przede wszystkim na:

- grywalności

- klimacie

- rozbudowywaniu postaci

- misjach

Elementy wymienione przeze mnie posiada większość gier :what: lecz czegoś ciągle mi w nich brakowało, nie potrafiłem spędzić przy tych tytułach wyżej więcej niż 3h gdy miałem dużo wolnego czasu aby poświecić go na grę. Dobrze by było gdybyście podzielili się własnymi odczuciami co do gry ,w która gracie i możecie mi polecić, żebym spędził miło w niej czas :D

Poszukiwania samemu nie przynoszą żadnych skutków...

Jestem zdesperowanym metińczykiem, który szuka oderwania od metina na sporo godzin!

Jeśli za mało opisałem moje wymagania choć za dużo ich nie ma bo metin jakoś bardzo rozbudowany nie jest w stosunku do innych gier w jego gatunku, ale no cóż! Po wielu latach spędzonych na graniu w nim przydało by się przenieść na inny tytuł, których jest sporo, ale na pierwszy rzut oka nie jest to taka prosta sprawa... Próbować na ślepo nie chcę, oceniać powierzchownie również nie. Liczę na waszą pomoc forumowicze!

Czekam na wasze propozycje tytułów wraz z krótkim bądź długim opisem, jak wam się chce :D