Szukam gry single z elementami mmorpg

Cześć.
Szukam gry właściwie bardziej single z opcjonalną możliwością grania online. Zależy mi elementach z rodem mmorpg (jakieś dungi, możliwość farmienia surowców, enchanting, zdobywania gearu, spelle), bardzo zależy na wizualnych efektach uzbrojeniach (lubiłem świecące się bronie w dekaronie). Nie chcę też gier skupiających się tylko na ubijaniu pojedynczych mobów typu dark souls, nie podoba mi się również jego mroczny klimat i takie uczucie pustki.

Jedyne gry które przychodzą mi na myśl to hack&slash typu d3, DI, poe (ogrywałem wszystkie, znudziły mi się już). Możliwe że przypadłby mi do gustu ‘dragon age Inquisition’, ale jeszcze nie grałem. Vallheim całkiem okej, ale chyba zbyt survivalowe jak na 1 osobę, wolałbym chyba tym razem gierke bardziej casualową odmóżdżającą. Gry typu wiedźmin 3 (pomimo małych różnic wizualnych zbroi czego nie lubię) w tym przypadku jest dla mnie wręcz zbyt rpg.
Wydaje mi się że monster hunter by się w miare wpisywał w moje zapotrzebowania ale wymaga ubijania pojedynczych bosów, czyli nie byłoby to dla mnie odmóżdzające.

Wydaje mi się że takie gierki lubią japończycy, więc gry typu jrpg też bym mógł zaakceptować.

Jakieś propozycje?

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning.

Teso , swtor. Ni y mmorog a jednak single . Zreszta FF i wow to tez aingle z elemntami mmorpg…:wink: Wszedzie mozesz grac solo bo masz dungeon Finder.

Divinity OS 1/2, Baldurs gate 3, Dragon Age Inquisition, Warhammer Vermintide 2

Torchlight 2, Dragon Age Inq, Kingdom of Amalur niestety brak multi, Last Epoch.

Dziękuję za wszystkie propozycje, kilka z nich wydają się bardzo ciekawe

Prywatny server Archlord? Archonia. Starą grą ale ma wszystko czego szukasz w mmorpg.

Dragon Dogma: Dark Arisen
Single player, ale ma takie feeling mmo(chyba taki był zamysł), open world i 4 kompanów w party. Proste questy, bardzo dobry combat.

Z H&S mogę polecić Grim Dawn.
A z Dragon Age bardziej bym polecił 1 część niż 3.
Możesz sobie też zobaczyć nowe Assassin Creed.

diablo 2 resurrected

Monster Hunter World tak jak napisałeś.

  • Grind
  • Zbieranie ze świata surowców (gathering)
  • “Siege” przypominajace raidy dziejące się między wszystkimi instancjami w danym lobby. Zbiera sie punkty aż ktoras z druzyn nie zabije potwora. google safi-jiva.
    Można grac po supporta zarówno pod heal party jak i pod kontrolę-cc albo osłabianie czy hunting horn. Różne branie mają różne zadanie bo celem jest łamanie części z ktorych potem crafcisz z safi-jivy ewolujące wraz z zdobywanym expem bronie.
  • late game z strefami z wszystkich biomów.
    -gra na 500-700 +h.
1lajk