Szukam gry survival, base building

Cześć szukam czegos nowego dla siebie, co mnie interesuje to survival, basebuilding.
Tutaj kilka tytulow w ktore gralem.
Conan exiles
DayZ
Scum
Project zomboid
Valheim
Icarus
Arma 3 z modami
Ark
Rust
The forest
Nie koniecznie musi to byc mmo, moze byc co-op.

Sprawdz Fallout76 - gra w skrócie “świetna”

Polega na stworzeniu postaci i przemierzaniu Appalachów zachodniej Virgini w poszukiwaniu dobrodziejstw. Z questów dowiadujesz się o lore gry(to samo z notatek i gazet które znajdziesz w lokacjach) Potem znajduejesz pancerz wspomagający i budujesz se robota do walki w armorze potrzbne bedą czesci i bateryjka(rdzen fuzyjny)
Gra dzieli sie na questy glowne i poboczne w tym rozne-rozniste a procz tego masz wydarzenia specjalne co 30minut kilka te oznaczone wykrzyknikiem daja lepsze nagrody

W grze masz kilka rodzaji walut, od przedmiotow po kapsle, obligacje, złoto i bulion

Zabawa zaczyna się na 50 poziomie (tydzien grania po 5-10 h dziennie)
Wtem otrzymujesz dostęp do wszystkich broni lecz aby je w pełni wykorzystac do walki musisz najpierw je znaleść i aby były skuteczniejsze w fajcie zmodyfikowac wedlug upodoban

Nie sluchaj tych sadystowskich katow wlasnych rodzin ktorzy brudzą gadką ze jest do dupy gra - ma bugi jak kazda ale idzie grac

Ja obecnie też nie bardzo miałem w co grać, wróciłem do arka, kiedyś grałem ale tylko na vanilii, ostatnio odkrywam grę na zmodowanych serwerach głównie primal fear i eternal ( lub oba naraz w przypadku serwera na którym teraz gram), które wprowadzają tyle nowych rzeczy, że poznajesz grę od nowa i dają ci większe cele niż ztamowanie wysoko levelovego rexa.

Ja to bym polecił Haven & Hearth skoro nowy świat rusza w piątek za tydzień.
Dla mnie to najlepszy survival

Ja również polecam Haven and Hearth, ewentualnie Wurm Online.

albo wróć do conan exiles szczegulnie że ruszło sorcery na testowych serverach i zmieniło gre o 180 stopni.

Deadside

Tribes of Midgard jest bardzo dobre z systemem sezonów - więc jest po co wracać do gry. Tyle ze to bardzo specyficzna gra.

VRising na steamie, ma sporą baze graczy, fajny klimat ale jest krótkawy jak na solo, szybko wbijasz endgame, dlatego dobrze jest mieć kogoś do party na duo / 4pt serwerach. Hardcore i normal pvp / pve - do wyboru.

hurtworld