Szukam gry typu city building

Witam
Szukam gry typu city building na androida. Wiem, że gier tego typu jest wiele. Interesuje mnie jednak gra z elementami pvp. Kiedyś (przez chwilę) grałem w tego typu gierke. Budowałem miasto w stylu City Island, dołączyłem do gildii i “walczyliśmy” z innymi graczami wysyłając na siebie Krakeny i inne potwory. Niestety nie pamiętam tytułu tej gry. Znacie taką gierkę lub polecacie coś podobnego?

Jedyna taka gra to SimCity ale gra jest zdominowana przez ruskie klany na crackowanych apkach z nieograniczonymi zasobami, wiele lat za późno…

OK. Dzięki za informacje.
Przez kilka dni testowałem Landlord Go. Była polecana na tym forum. Jest to pewna alternatywa dla budowy miast, ale niestety to martwa gra. Sprawdziłem graczy w mojej okolicy i nikt nie jest aktywny. Pewnie jest tam tylko garstka aktywnych graczy, a to mało zabawne.

Cieżko o taką grę, w której nie będziesz musiał dokładać z własnej kieszeni, raczej wszystko opiera się na dojeniu.

Forge of Empires zobacz, grywalne bez płacenia złotówek.

przez 30 minut

To masz dziwną definicję “30 minut”, bo gram już czwarty rok.

to masz dziwną definicje ‘grywalne bez płacenia złotówek’ bo już po 30 minutach masz pierwszego bloka czasowego i tyle z grania.