Szukam gry via www

Cześć, wiem żę to nie są te czasy by grać w gierki przeglądarkowe ale wiem że kilka gier jest jeszcze żywych i ma sporo graczy. Grałem aktualne w Shakes & Fidget ale zanim powstanie nowy server szukam czegoś nowego co ma dużą ilość graczy i jest dosyć popularne. Taki zwykły clicker, nawet może być jakaś farma bądź strategia. Obojętnie. Jaka gra via www jest najbardziej popularna?

Może znajdziesz coś w tej pseudo liście od guru :smiley:

Aktualnie gry tylko i wyłącznie via www upadły i to mocno jeżeli chodzi o ilość graczy ale Forge of Empire jako jedyne trzyma się na przyzwoitym poziomie.

1lajk

Tylko i wyłącznie Adventure Quest World. Tak wiem że flash już nie istnieje, jednak są sposoby żeby odpalić to na przeglądarce + na telefonie. Dziennie gra tam od 3 do 7k osób jednocześnie. Masz weekly i monthly uppdates więc jest co robić. Gra istnieje już baaaaaardzo długo jak na via mmo. Jeśli się zdecydujesz to dawaj pw, mamy polską gildię ze sporym gronem graczy :wink:

2lajki

Bardzo podobne do shakes&fidget- Lost Vault, Polska gierka, lecz nie www tylko w aplikacji na telefon. Zajmuje ok. 30min dziennie może, więc naprawdę niewiele czasu trzeba poświęcać. I zero Buy2win- chyba najlepszy aspekt

Plemiona :smiley:

Forge of Empires to na ten moment jedyna warta polecenia produkcja. Ewentualnie jakiś szajs typu Gladiatus czy coś takiego.

Podobno dzięki tej stronie za zrobienie gały albo polerowanie kasku Niemcowi dostajecie 69000 rubli, możecie za ti przeżyć 20 lat w gułagu.

Wiadomo administracja tego forum działa tylko jak trzeba bumpować posty gondoru,niech więcej botów spamuje o kasynach xd.

2lajki