Szukam gry via www

Cześć, wiem żę to nie są te czasy by grać w gierki przeglądarkowe ale wiem że kilka gier jest jeszcze żywych i ma sporo graczy. Grałem aktualne w Shakes & Fidget ale zanim powstanie nowy server szukam czegoś nowego co ma dużą ilość graczy i jest dosyć popularne. Taki zwykły clicker, nawet może być jakaś farma bądź strategia. Obojętnie. Jaka gra via www jest najbardziej popularna?

Może znajdziesz coś w tej pseudo liście od guru :smiley:

Aktualnie gry tylko i wyłącznie via www upadły i to mocno jeżeli chodzi o ilość graczy ale Forge of Empire jako jedyne trzyma się na przyzwoitym poziomie.

1lajk

Tylko i wyłącznie Adventure Quest World. Tak wiem że flash już nie istnieje, jednak są sposoby żeby odpalić to na przeglądarce + na telefonie. Dziennie gra tam od 3 do 7k osób jednocześnie. Masz weekly i monthly uppdates więc jest co robić. Gra istnieje już baaaaaardzo długo jak na via mmo. Jeśli się zdecydujesz to dawaj pw, mamy polską gildię ze sporym gronem graczy :wink:

2lajki

Bardzo podobne do shakes&fidget- Lost Vault, Polska gierka, lecz nie www tylko w aplikacji na telefon. Zajmuje ok. 30min dziennie może, więc naprawdę niewiele czasu trzeba poświęcać. I zero Buy2win- chyba najlepszy aspekt

Plemiona :smiley:

Forge of Empires to na ten moment jedyna warta polecenia produkcja. Ewentualnie jakiś szajs typu Gladiatus czy coś takiego.