Szukam gry z duzą iloscią polaków i f2p

Tak jak w tytule, co polecacie?

Jak ogarniesz dobry vpn, to Lost Ark Ru pasuje.

2lajki

Polaków piszemy z dużej litery (największy błąd jaki można zrobić).
Jak już używasz polskich znaków w zdaniu, to się przyłóż… “duzą” -.^
Przeczytałeś to w ogóle?
Szukam gry F2P z dużą ilością Polaków. Brzmi lepiej? Nie robimy z siebie durnia?

1lajk

@Brzydki
Ty naprawdę Brzydki jesteś… :slight_smile:

1lajk

dobrze polaku

2lajki

Szanuj się kolego.

Aktualnie polandia gra w lost arka RU i to tak bez kappy.

World of Warcraft. Ile jeszcze będziemy udawać, że to najlepsza gra, przez którą szukamy innych, zastepczych tytułów? Wróciłem do WoWa i nie żałuję.

2lajki

Tylko pytanie, po co szukać gry z dużą liczbą Polaków, kiedy zazwyczaj z rodakamì gra się najgorzej. Cebulandia i scamy to codzienność. Lepiej szukać dobrej anglojęzycznej gildii i nie dość, że się gra przyjemniej to jeszcze rozwijasz szare komórki i uczysz się angielskiego (niektórym by sie to przydało).
Natomiast w Albionie gra dużo “rodaków” i gra jest sympatyczna.

1lajk

tibia i metin 2.

World of Warcraft jest odpowiedzią na twoje pytanie.

Widzę że przybyli jeźdźcy patronu szpitalu psychiatrycznego we Wronkach - Ludzie którzy w 99% są tymi z którymi nie chce nikt grać i każdy ich obraża pierwszym lepszym słowem więc wolą siedzieć i dukać po Angielsku bo przynajmniej jak ktoś ich nie lubi to dalej się cieszą bo tego nie rozumieją. Drogi autorze tematu, zalecam totalną olewke dla tego typu osób bo nie wnoszą nic do tematu a można się o ich “kompleksie polskości” grubo rozpisać i już nie jedna społeczność to zrobiła i wyjaśniła takich ludzi. Pozdrawiam :slight_smile:

1lajk

WOW nie jest f2p

Gra F2P z Polakami? Myślę, że Albion, BnS (na tłumy bym nie liczył). Rozważyłbym również gry B2P (GW2, Astellia, TESO, Archeage Unchained).

Rzucanie się na Lost Ark RU to trochę akt desperacji. Lepiej poczekać na wersję EU (ang) niż zaczynać później od nowa, czy też bawić się w VPN, łatki tłumaczące (zapewne nieudolnie i nie wszystko jak to z amatorskimi łatkami bywa).

Ja bym jeszcze dodał, że Polacy są policzalni i nie używa się do nich “ilości”, a “liczby”

1lajk

Jak już chcesz poprawiać kogoś to zacznij od siebie. Nie z dużej a z Wielkiej litery.

Obie formy są niepoprawne:)

strasznie z ciebie bszydki polak.

Jak f2p, to przychodzi mi na myśl Warframe.

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/wielka-litera-czy-duza-litera;443.html
" Jedni wolą pisać dużą literą , inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma."
:slight_smile:

Ludziom serio się nudzi
Każdy polonista a pytanie o czym innym :stuck_out_tongue_winking_eye:

2lajki