Szukam gry z 'ważnym' pvp

Hej, zachciało mi się wrócić do grania i mojej ulubionej rywalizacji więc szukam czegoś z nastawieniem pvp. Większość czasu jaki poświęciłem na MMO była to albo rywalizacja i chęć konkurowania lub zarabianie. Z podstawowych oczekiwań mi zależy na szansy rywalizacji z innymi w postaci pvp jak najszybciej, język najlepiej polski ale duża populacja nie przeszkodzi w angielskim, możliwość handlu z graczami i tak jak wcześniej mówiłem niezła populacja, nie odrzucam gry mobilnej jeśli nie będzie tam strasznego P2W a jeśli chodzi o lekkie wspomaganie się item shopem to również mi to nie przeszkadza.
Gry, które przypadły mi do gustu to:
-Metin2 (najwięcej spędzonego czasu na serwerach prywatnych, dużo rywalizacji i zarobku w jednym) Tutaj jestem skłonny wrócić jeśli jakiś serwer zostanie polecony.
-Margonem (ciekawy klimat, sporo rywalizacji/pvp)
-Nie do końca mmo ale Diablo 3, luźna gra ze znajomymi, do tego farmienie nowych przedmiotów, lubię grind :slight_smile: )

Albion jest spoko, na pvp możesz iść praktycznie od razu. W walkach między graczami najważniejszy jest twój skill, lepszy gear nie da ci tak dużej przewagi jak w innych grach mmo. Gra jest po polsku, a po przejściu na f2p jest masa nowych graczy, także jest z kim rywalizować nawet jeżeli jesteś początkujący. Mikropłatności są zbliżone do tibii, bez premium nie ma sensu grać, ale wystarczy raz wydać te trzy dychy na miesiąc premium, a potem już można spokojnie płacić kasą z gry (gram ledwie dwa tygodnie po 2-3h dziennie, zarobienie na premkę na miesiąc zajmuje mi 4 godziny). Poza tym nie ma nic w IS oprócz drobnych przedmiotów kosmetycznych, najwyżej da się wymienić walutę premium na walutę z gry. Nie ma to dużego znaczenia, gdyż jest open loot, można kupić najlepsze itemy za grube miliony (które ci dadzą kilkanaście procent przewagi nad zwykłym graczem), ale dobry gracz i tak cię zabije i zabierze wszystkie twoje itemy.

ziomek pier**** glupstwa itemy to wszystko w tej grze widac tier roznicy i cie nie ma do tego w 1v1 pvp to kamien papier nozyczki w sensie ‘‘to zabija to a to zabija to’’ i skill nie pomoze.