Szukam gry/zapomniałem jak się nazywa

Witajcie,

poszukuję pewnej gry, grałem w nią kiedyś ale nie pamiętam jak się nazywa i nie mogę jej znależć.

Coś o niej.

Podobna do e-republik (starego), tylko akcja działa się w średniowieczu (około 1400 roku),

postać gracza była chyba 4 poziomowa. Na poziomie "0"można było tylko jakoś tam pracować u kogoś, na pierwszym poziomie dostawało się kawałek własnego poletka. na drugim poziomie otrzymywało się warsztat rzemieślniczy. (chyba).

była tawerna gdzie można było pogadać, w Rzeczpospolitej były takie miasta jak kraków, oświęcim itp, Gracze utworzyli sobie rodziny szlacheckie itp.

Liczę że ktoś będzie kojarzył.

Dzięki że dotrwaliście aż tu.

Pozdrawiam Garfieldd

Pamięta ktoś eRepublik? eSim jest nowszą odsłoną tej gry. Zostały do niej dodane nowe elementy. Gra to prosty symulator państwa. Gracz wykonująć różne czynności zdobywa doświadczenie i awansuje na wyższy poziom. Podstawowymi elementami gry są praca, trening i walka. Możemy zakładać własne firmy, zakładać własne bojówki, wzniecać powstania a nawet sprawdzić się jako redaktor gazety. Zaprasam poprze mój link http://inferna.e-sim.org/lan.26284/ lub podstawowy e-sim.org

Wiem, że trochę odkopuje, ale też mi coś zaświtało i też chętnie wróciłbym do tej gry. Jeśli myślimy o tej samej grze oczywiście. Grałem w tą grę co opisujesz lata temu i była to gra graficzna, były world bossy, czy coś w tym stylu, ale właśnie te nazwy miast typu Kraków itp mi utkwiły w głowie - ktoś pamięta?

Pewnie chodzi wam o Europe 1400, gra jest już martwa o ile się nie mylę @Kamper

Myślę, że chodzi Ci o https://mmorpg.org.pl/gra/renesansowe-królestwa

Witajcie,

poszukuję pewnej gry, grałem w nią kiedyś ale nie pamiętam jak się nazywa i nie mogę jej znależć.

Coś o niej.

Podobna do e-republik (starego), tylko akcja działa się w średniowieczu (około 1400 roku),

postać gracza była chyba 4 poziomowa. Na poziomie "0"można było tylko jakoś tam pracować u kogoś, na pierwszym poziomie dostawało się kawałek własnego poletka. na drugim poziomie otrzymywało się warsztat rzemieślniczy. (chyba).

była tawerna gdzie można było pogadać, w Rzeczpospolitej były takie miasta jak kraków, oświęcim itp, Gracze utworzyli sobie rodziny szlacheckie itp.

Liczę że ktoś będzie kojarzył.

Dzięki że dotrwaliście aż tu.

Pozdrawiam Garfieldd