Szukam gry

Witam, poszukuję gry typu MMO. Obecnie gram w Metina (praktycznie odkąd wyszedł, oczywiście z przerwami) na prywatnym serwerze. Jednak poszukuję już czegoś nowego, na dłuższy czas, ponieważ dość mam już zmian tych gier, jedna po drugiej.
Grałam w Warframe, bardzo spodobała mi się ta gra, jednak bez klanu ciężko jest cokolwiek tam ogarnąć - przynajmniej moim zdaniem.
Gra której szukam powinna być darmowa, nie mam w zwyczaju robić płatności w grach.
Moją uwagę przykuła gra Albion Online - jednak miło by było gdyby ktoś opisał ją, czy jest sens poświęcać na nią swój czas i czy jest to gra na dłuższą chwilę.
Nie ukrywam, że miło by też było gdyby odezwał się jakiś klan, grający w daną grę, bo gra w 2 osoby jest dość nudna.
Od 2-3 dni gramy również w MU Legend (gram z chłopakiem i właśnie wspólnie czegoś poszukujemy), zapowiada się ciekawie, lecz też nie do końca jeszcze ogarniamy co i jak.
Wyczytałam tutaj na forum też różne opinie o ArcheAge, jedne pozytywne, drugie negatywne i też nie wiadomo czy warto poświęcać tam swój czas.
Napisane może troszkę bez ładu i składu, ale pisane w miarę szybko. Mam nadzieję, że uda Wam się coś z tego zrozumieć i poratujecie jakimiś ciekawymi, wartymi uwagi tytułami. Pozdrawiam. :slight_smile:

Jedyne tytuły w jakie warto zainwestować czas i się w miarę dobrze bawić to WOW, FFXIV, (Abonament) ESO, BDO, GW2 (B2P) w tytułach F2P takich jak Tera, ArcheAge, AION itp populacja graczy leży i kwiczy. Jedyną produkcję f2p jaką moge polecić to
Oldschool’owy RuneScape