Szukam gry

Widze ze średnio masz pojęcie jak wyglada New World bo akurat gra będzie B2P z sklepem który będzie posiadał skórki

Kup sobie New World i poczekaj 3 miesiące na wydanie gry. Nie ma nic lepszego od chwili zdystansowania się od gierek, by się nie wypalić. Ja robię sobie wolne przed większymi wydaniami gier, by potem dłużej cieszyć się aktywnością w Grze.

nie chcesz grać. idź zamijmij się czymś konkretnym i nie zawracaj dupy.

Co do gry to o ile nie grałeś w Gothic to polecam, 1,2,3(zaktualizowany do 1,7)

W starym stylu gier jest jeszcze elex, gdzie na trudnym biegasz po świecie i slinisz się jak znajdziesz moba którego możesz zabić. Nie wszystkim się to podoba, ale osobiście jaram się takimi rzeczami.

Sam polecam jeszcze outward, w szczególności coop z kolegą. Tworzysz własną postać własnymi wyborami.

Jeżeli nie grałeś jeszcze w Skyrim, to zapewne musisz to nadrobić, tworzysz własną postać, gra nie jest liniowa główna fabuła jest może na 10h ale poboczne zadania dodają z 300h do tego masa modyfikacji. Są osoby co grają w to jak w MMO jako jedyna ich grę mając z 1000h.

A i jeszcze jeżeli średniowiecze, to najlepiej ten klimat oddaje kingdom come, też RPG.

Nie pisze o grach MMO bo prosiłeś o czyste RPG.

1lajk

Jeśli chodzi o RPG to tak jak kolega wyżej, Gothic 1,2,3, Elex, Skyrim czy KIngdom Come są to świetne gierki, od siebie polecę jeszcze Assasins Creed Origins, Odysseya czy Vallhala, są to action rpgi, troszkę szybka rozgrywka niżeli zwykły rpg ale przez to bardzo wciągająca. Świetnym wyborem też jest seria Mass Effect, także nie są to typowe rpg, bardziej podobne do nowszych gier serii Assassins Creed lecz w klimatach SF no i oczywiście z wolniejszą rozgrywką. Seria Mass Effect przez wielu jest uważana za topowe gry wszechczasów, za kilka miesięcy wychodzą remasterowane trzy pierwsze części, a ja polecam zacząć od Andromedy, najnowsza lecz akcja dzieje się przed 1 częścią Mass Effect. Hmm co tu jeszcze polecić, także fajnym wyborem są takie gry jak Dying Light, gra akcji z elementami RPG od polskich dystrybutorów, nie dlugo wychodzi także 2 część tej gry albo Deliver US the Moon - świetna gierka polecam każdemu. Jeśli chodzi o typowe gry RTS to polecam Twierdzę Krzyżowiec 2, Frostpunk, Halo Wars, Spellforce 3, Surviving Mars, They Are Billions, Ancestors Legacy (szczególnie polecam dla ciebie, bo coś wspominałeś o średniowieczu). Na sam koniec polecam trzy części serii Metro i trzy części serii Crysis, wiem że nie są to rpgi, choć Metro ma tam jakieś elementy tego typu, lecz osobiście uważam iż są to świetne produkcje i jedne z najlepszych gier ostatnich lat. No i oczywiście Red Dead Redemption II i nowy Cyberpunk, który podobno miażdzy fabułą. Przepraszam, że troszeczkę odjechałem z grami, bo wiele z tych produkcji ma bardzo mało wspólnego z czystym RPG czy też RTS, lecz może jeszcze komuś pomogę jeśli ktoś ma problem typu “nie mam w co grać”, a jednak te gierki są bardzo ale to bardzo warte uwagi.

Prawdopodobnie rzeczą, której Ci brakuje w dzisiejszych grach to poczucie satysfakcji. Dość częsty problem z tym crapowym gównem, jakim jest wypełniony rynek xDD Na pewno nie szukaj mmorpg.
Polecam soulslike’i. Dark souls, sekiro, NiOh i inne. Jakichś cech rpg idzie się w nich dopatrzeć, ale prawdziwy progress dzieje się w Twojej psychice, coraz bardziej poznajesz grę, uczysz się na błędach. Można by te cechy porównać do Tibii i innych starszych gier, gdzie gra nie wybaczała błędów, gdzie sam musiałeś się dowiedzieć co do czego, gdzie i jak, a jak już zaczynałeś łapać o co chodzi to gra Ci to wynagradzała i miałeś masę satysfakcji.

Fanem RTS i tego typu nie jestem, ale w sumie są tytuły co mogę polecić.

This war of mine tzn gra o wojnie, ale jesteśmy cywilami i próbujemy przetrwać, gra ma świetną immersie i po przegranej rozgrywce można złapać doła, który karze ci zacząć jeszcze raz i tym razem wygrać.

Rimworld. Tzn gra w której budujesz bazę aby przetrwać, na się śmieje że to jest symulator prowadzenia firmy, bo głównie zarządzamy zadaniami ludzi i zarowno te same błędy, jak i działające patenty zarządzania w grze, działają też w życiu.

The banished lub frostpunka obie gry są prawie tym samym mechaniczne ale o innych motywach. The banished budujesz miasto średniowieczne od podstaw zarządzając nim a głównym zagrożeniem jest zima. Przez cały rok trzeba zbierać na nią zapasy.

I być może coś co by cię najmocniej interesowało, tzn medivals dynasty, ponieważ to jest taki the banished ale z RPG. Tzn biegasz w nim jak w jakimś survivalu, masz questy ale także budujesz wioskę.

Na końcu jeszcze zanim kliknielem aby wysłać, przypomniał mi się M&B. Jeżeli nie grałeś, pozycje wydaje się być obowiązkowa. Jesteś kim chcesz, powiedzmy że idziesz od wioski do wioski, rekrutujesz ludzi do armii, trenujesz ich, płacisz. Walczysz z bandytami lub sam nimi jesteś, wykonujesz questy, zdobywasz reputację, wygrywasz turnieje, dołączasz do nacji i w razie wojny atakujecie lub bronicie zamki. Można założyć własne Królestwo. Wiele bitwy, taktyczne, sandbox RPG.

wykopots.pl - Zapraszam jak potrzebujecie pomocy to piszcie do mnie Idealne miejsce na stawianie 1 kroków w Tibii

nic za kase prawdziwą nie dostaniesz - 0 botów

Naucz się czytać typ napisał wyraźnie że nie chce Tibi

Ładnie się pan przedstawił przed setkami forumowiczów;) tak to jest jak cholota się do internetu dorwie

to byl misslick bro xD

Gry w których istnieją systemy których ci brakuje i są warte polecenia usunąłeś z listy potencjalnych kandydatów (gry na abonament) więc albo możesz pograć w jakiś P2W syf jak Black Desert albo wyjść na dwór pobawić się w śniegu :wink:

Albo czekać na New Worda z nadzieją że go nie spierdolą.

Cześć,moge ci polecić gre FaumoniaOnline.
Nie ma tam ani botów ani prowadzenia za rączkę.
Jednakże każdy problem z grą można zgłosić do administracji i napewno pomogą w ciągu kilku minut.
Gra jest całkowicie darmowa,bez absolutnie żadnych mikropłatności.
Polecam i zapraszam.
http://www.faumoniaonline.pl

No chyba ze uzyjesz kamyczka treningowego wbijasz na arenke a wywali cie z gry na 2 sekundy:D wtedy administracja CI nie pomoże. Wywali cie z arenki kamyczek zmarnowany.

Dzięki jeszcze raz za pomoc. B2P mi nie przeszkadza ale raczej skupiam się na New World, diablo 4 i Elyonie(o ile ten będzie B2P).
Bardzo zainteresowała mnie gra The banished. To jest coś czego szukałem. W międzyczasie czekam na gry wymienione wyżej. Jeszcze raz dzięki :wink:

z RTSów Farthest Frontier zapowiada się ciekawie

Elyon będzie B2P, ale pewnie około 100 zł na EU, bo w Korei kosztuje mniej niż 50 w przeliczeniu.

i będą go co chwile za darmo dawać jak bdo:)

elyon pewnie bedzie b2p przez jakiś rok o ile gra jest dobra, potem zależy od twórców jak będą mieli fajny item shop i nowa zawartość to będzie ok ale pewnie bedzie jak zwykle czyli po roku juz f2p z item shopem ostrym :stuck_out_tongue: no jednak myślę ze z rok będzie można całkiem przyjemnie pograć