Szukam gry

Witam wszystkich serdecznie,

Szukam ciekawego MMO mobilnego (!!!) z rozwiniętym craftingiem. Bardziej od robienia questów jestem zainteresowany rozwijaniem rzemiosła lub podobnych rzeczy.

Znacie jakieś interesujące tytuły, które stawiają właśnie na ten element?

albion

1lajk

No właśnie oprócz albiona. Tego mam ogranego na komputerze.

1lajk

Shop Heroes? Masz kilka wersji, polecam te najnwoszą.

Jedyne sensowne mobilki to Albion , Eve , Runescape…reszta to auto gry…chyba ze ktos zna cos lepszego innego…niedlugo wychodzi nowy l2 .

wiesz co to mmorpg ???..

Ja się podepnę pod temat. Są jakieś polskie mobilne community przy tym eve albo runescape ? Osobiście mogę polecić Simple mmo, bardzo przyjemna gra tekstowa, z craftem i gatheringiem

Runescapee

Może Skylore, ostatnio był news o gierce, w brew pozorom całkiem przyjemna, sam z kumplem klikamy przy piwerku :wink:

Edit: Właśnie zdałem sb sprawę że Skylore polega bardziej na enchatnowaniu i ulepszaniu, nie ma typowego dla mmorpg craftingu, tak więc przepraszam za wprowadzenie złego tytułu do wątku.

Dlatego jedynie zostaje Albion :wink: …nic lepszego nie ma , runescape to specyficzne mmo + bez premki masz polowe rzeczy poblokowane, mala polska spolecznosc , podzial na darmowe i premium servery . czekaj na lineage ma wyjsc lonic w listopadzie . w

1lajk

ZNaczy, no istnieje jeszcze Minecraft i mnogość jego odnóg - craftowania jest tam sporo.
W Path of Exile coś tam się craftuje, ale to bardziej hack n slash… w Elder Scrollsach jest sporo alchemii

dzieki za odpowiedzi :slight_smile: