Szukam gry

Dobry dzień,

szukam gierki, kiedyś widziałem newsa na tym cudnym portalu. Gierka miała bardzo prostą grafikę (nie była stara), postacie były złożone z figur geometrycznych, kolorowe, całość estetycznie nie była jakoś złożona ale ogólnie był to zwykły mmo. Możliwe, że był też jakiś cross z Androidem czy coś w tym stylu. Nie za wiele informacji, ale może ktoś pamięta co to było :stuck_out_tongue: Z góry dziękuje.

Opisałes właśnie każdą możliwą grę xD

No nie xD Dosłownie były takie kanciaste i mało się między sobą wyróżniały nie licząc klas, normalne modele 3d nie mają dokładnie takich kształtów

Nie wiem czy jest na fona, ale brzmi jak Trove.

Nie, to nie to. To było zwykłe mmo z dungami, rajdami, rozwijaniem postaci itd. Poza tym było o wiele nowsze niż Trove.

Może hordes.io

Zarabianie pieniędzy w Internecie nie jest takie trudne, jeśli dokładnie wiesz, jak to zrobić. Zrobisz wszystko, co możesz, jeśli będziesz grać https://top.kasynos.online/kasyna/nowe-kasyna/ Ta strona ma doskonałe warunki, bardzo pochlebne recenzje oraz stabilny i niezawodny system. Myślę, że będzie ci łatwo tam zacząć. Robię to od dawna i wiem o czym mówię, ale to wszystko w Twoich rękach.

Zawsze jest wiele problemów z używaniem gier do zarabiania pieniędzy. To bardzo poważna sprawa, ponieważ niektórzy bukmacherzy tak naprawdę nie wypłacają pieniędzy, które wygrałeś przez długi czas, więc bądź ostrożny. Spróbuj użyć otwarty. Wydaje się, że mają dobrą reputację w branży, próbując to wszystko przestudiować.

Heartwood Online.