Szukam gty mmorpg na androida BEZ FUNKCJI AUTO

Dzień dobry.

Niewiem czy to dobry dział, ale poszukuje gry mmorpg coś jak Blackdesert na telefon ale bez funkcji auto. Taki WOW na telefon. Czy coś takiego istnieje?

P.s. diablo immortal odpada grałem ale to nie jest to samo.

Dzień dobry,
nic takiego nie ma, poza tym i tak te wszystkie mmorpgi to trochę okrojone diablo immortals.
Polecam runescape 3, system walki inny niż w bdo ale jest to największa gra mmo.

Dzięki za odp. Ale jestem graczem co ładuje troche (100-200zł na miecha czyli normalna płynna gra na poziomie) PLN w gry a płacić za oglądanie filmów jak postać gra na auto to mi się nie chce. Co do diablo inmortal zachwyt był na początku długo grałem. Ale jak kilku graczy wywaliło po setki tysięcy dolarów to nawet wydając te 200zł na miecha stałem w miejscy bo było za trudno bo za bardzo podnieśli poziom gry lub gra była tak zrobiona ze 200zł nie starczało przez co mega zachwyt przeminoł.

W runescape nie ma auto grania, hajsy można wydawać mtx jest za duży.

Możliwe że chodzi ci o revolution bar czyli ustawiasz sobie skille które idą auto ale można to wyłączyć, jednak na początku polecam. Specyficzna gra ale nic innego szczerze nie znajdziesz

Albion online.

100-200zł na miecha czyli normalna płynna gra na poziomie
a myślałeś żeby sobie pochodzić po galeriach, zamiast grać w mmo?
Płacić by poczuć, że gra się normalnie, na poziomie, jap ierdole xD

Nie do końca twoje wymagania ale topowym mmorpg na telefon wciąż pozostaje Genshin Impact - przy czym o ile gameplay jest fajny to nie jest to w żadnym wypadku coś jak black desert (taki mmorpg z taką dynamiką rozrywki na telefon nie znajdziesz nigdzie).

a myślałeś kiedyś? hah taki żart, a myślałeś kiedyś że ludzie wolą wydawać pieniądze na swoje hobby i 200zł miesięcznie to nie jest coś co nawet przeciętny kowalski odczuł by jako pieniądze które sprawiają że nie ma co do gara wsadzić? zamiast włóczyć się po galeriach i kupować 10 buty, koszulki które założy tylko raz, albo co gorsza kupi wódkę/piwo i będzie pił do filmu/serialu samotnie, albo olaboga kupowanie papierosów czy zamienników co X dni za dużo więcej niż 200zł … Przestań zaglądać komuś do portfela bo jestem święcie przekonany że gdyby autor tematu zobaczył na co ty wydajesz swoje pieniądze złapał by się za głowę i powiedział ale marnowanie kasy.

A co do tematu to:
-Albion Online
-BDO
-Genshin Impact (aczkolwiek to bardziej single z coop’em)

Niestety na androida nie ma gier MMORPG bez nawet minimalnego auto playa, oprócz tych co zostały wymienione czyli głównie porty z PC gry na telefon mają takie założenie by było zautomatyzowane co mi osobiście nie przeszkadza jeżeli jest to dobrze zrobione, osobiście gram w
-Dragon ball dokkan battle
-AFK Arena
-Aethric

Ale raczej to nie jest to czego szukasz, i jeżeli nie przypadnie ci albion online do gustu oraz inne gry które już zostały wypisane to może być ciężko o taką grę.

ale głupoty gadasz, rozumiem jeszcze kupić gierke i grać, ale wydawać hajs na jakieś p2w ścierwo, aby się oszukiwać i gadać, że musi płacić, aby grać normalnie xDD ci specjaliści od hazardu i uzależnień, którzy współpracują z mobilkami wam nieźle namieszała, że jeszcze znajdą się obrońcy takich zachowań. To właśnie przez takich ludzi jak ty robią teraz standardowe wersje gry w której nie możesz grać na premiere tylko musisz czekać X dni hahaa albo jakieś mikropłatności, które nie dość, że powinny być do zdobycia w samej grze to jeszcze robią tego mase na potęge zanim gra nawet wyjdzie

Widać ze na tym forum jest sekta anty mobilnych gier, sam nie przepadam ale program sobie czasami, osobiście polecam Summoner War: Chronicles - jest auto ale dungeony nie maja tej opcji bo są zbyt skomplikowane (na 5 akcie questow dochodzą pojebane puzzle), Ragnarok: Origin - grałem na NA ale polecam poczekać na EU - jest auto ale uwierz mi ze bezużyteczne bo mega łatwo umrzeć w tej grze wiec gracz odpowiednio musi zbierać mobki :slight_smile: A no i UNDECEMBER, świetny H’n’S bez p2w ale jednak te 200 zł na start mega pomoże zdobyć dobre runy.

Oldschool runescape.
Kontentu na pare lat gry, w pełni grywalne na mobile lub jak masz możliwość to pc. Questy, bossy, rajdy, skilling, po 3 miesiącach gry można opłacać membera za coinsy w grze a nawet ładnie sobie dorobić w realu. Zero p2w, skinów, skrzynek, kół fortuny i innego szitu dla dzieci. Średnia wieku 25~
Średnia liczba zalogowanych w jednym momencie około 100k osób, kultowa gierka.

DBO jest grą głównie solo, i coop tam jest żałosny, to nie jest gra mmo, tylko “arpg” jeśli w ogóle

tak jak mówią, nie ma takiej gry jak szukasz, daj spokój sobie,
tylko runescape albo albion byćmoże…
Ale to nie jest wow, w tych grach bardzo wiele rzeczy “co-opowych” da się zrobić solo… co zabija klimat mmo totalnie

chyba nie rozumiesz że gry na telefon praktycznie wszystkie NIE SĄ TAK NA PRAWDE GRAMI tylko maszynami to nabijania hajsu dla “twórców”. Tak ewoluuje cywilizacja idiotów którzy czekają aż im ktoś da coś rozrywkowego, bo cała jebana cywilizacj nie ma życia

Adventure quest 3D
MMO pełną parą, na start 4 klasy potem robiąc questy możesz odblokować 10(?) Innych klas nie pamiętam już, w trakcie gry możesz zmieniać klasę bez tworzenia nowej postaci, grind/quest/pvp wszystko jest są pety/raidy/crafting