Szukam i szukam i nie mogę znaleźć

Witam, poszukuje jakiegoś ciekawego Anime o tematyce Detektywistycznej, Tajemnice, Spiski ala Death Note albo coś na wzór Baccano, Psycho Pass, Darker Than Black. Niestety nie posiadam MyAnimeList, ale wydaje mi się że już wyczerpałem zasoby tej tematyki :c. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj ktoś kto poda mi propozycje której nie oglądałem z tego gatunku, będę bardzo wdzięczny c:

Może Detective conan

Ghost Hunt

http://www.anime-planet.com/anime/detective-academy-q/recommendations?rec_type=&page=1

każde anime ma jakieś rekomendacje na animeplanet przykład co należy wpisać w google: detective conan animeplanet recommendations i badasz co dają

i tak opłaca każde anime sprawdzać rekomendacje mogą być różne

Może Detective conan 

Miałem kilka podejść ale ostatecznie nie dałem rady, nie mój klimat

Ghost Hunt

 

http://www.anime-planet.com/anime/detective-academy-q/recommendations?rec_type=&page=1

 

każde anime ma jakieś rekomendacje na animeplanet przykład co należy wpisać w google: detective conan animeplanet recommendations i badasz co dają

 

i tak opłaca każde anime sprawdzać rekomendacje mogą być różne

Tego jeszcze nie widziałem, dzięki wielkie :D

Strona na pewno mi się przyda poszukam w rekomendacjach anime które wyżej wymieniłem i może znajdę jakieś ciekawe opcje

Monster :>

Monster :>

Widziałem, godne polecenia c:

Majin tantei Nougami Neuro, obejrzałem zaledwie 2 odcinki i nie mam opinii na temat tego anime, ale powinno pasować w tematykę.

Bungou Stray Dogs oba sezony, Steins;Gate o ile nie ogladales ;D. Chaos;Head - ale troche ryje banie, Boku dake ga inai machi, Danganronpa - wszystkie sezony, Higashi no eden, Durarara oba sezony, Shinrei tantei yakumo - polecam! Narazie tyle :D Potem ewentualnie dopisze jezeli bedziesz chcial wiecej.

Może nie jest stricte detektywistyczne, ale w resztę wpasowuje się idealnie. 91 Days w mojej opinii baardzo dobre anime z ciekawie przedstawioną historią, oraz interesującymi wątkami.

EDIT: Może jeszcze Zankyou no Terror w pewnym sensie by się wpasowało.

Skoro Death Note, to może dość podobna pozycja i bardzo dobra Code Geass

Majin tantei Nougami Neuro, obejrzałem zaledwie 2 odcinki i nie mam opinii na temat tego anime, ale powinno pasować w tematykę.

Dzięki, sprawdze :)

Bungou Stray Dogs oba sezony, Steins;Gate o ile nie ogladales ;D. Chaos;Head - ale troche ryje banie, Boku dake ga inai machi, Danganronpa - wszystkie sezony, Higashi no eden, Durarara oba sezony, Shinrei tantei yakumo - polecam! Narazie tyle  Potem ewentualnie dopisze jezeli bedziesz chcial wiecej.

Chaos;Head i Boku Dake ga Inai Machi nie oglądałem wydają się ciekawe wielkie dzięki z chęcią sprawdzę a resztę oglądałem :D jak masz jeszcze więcej to napisz może jeszcze się znajdzie coś czego nie oglądałem :>

Może nie jest stricte detektywistyczne, ale w resztę wpasowuje się idealnie. 91 Days w mojej opinii baardzo dobre anime z ciekawie przedstawioną historią, oraz interesującymi wątkami.
EDIT: Może jeszcze Zankyou no Terror w pewnym sensie by się wpasowało.

Oglądałem

Skoro Death Note, to może dość podobna pozycja i bardzo dobra Code Geass

Oglądałem

Danganronpa, Rokka no Yuusha, Death Parade. Od biedy Joker Game, ale to trochę niewypał był.

Idealnie pasuje mi tu Inspektor Gadzet.

Witam, poszukuje jakiegoś ciekawego Anime o tematyce Detektywistycznej, Tajemnice, Spiski ala Death Note albo coś na wzór Baccano, Psycho Pass, Darker Than Black. Niestety nie posiadam MyAnimeList, ale wydaje mi się że już wyczerpałem zasoby tej tematyki :c. Mam nadzieje, że znajdzie się tutaj ktoś kto poda mi propozycje której nie oglądałem z tego gatunku, będę bardzo wdzięczny c: