Szukam jakiegoś MMORPG na ~miesiąc (oby)

Cześć wszystkim, szukam jakiegoś MMORPG na około miesiąc (do wyjścia New World) bo aktualnie nie mam w co grać, najlepiej to F2P bo nie mam ochoty płacić jeśli pogram tylko miesiąc.

W MMORPG jestem raczej weteranem i ograłem praktycznie wszystko, jednak wrzucajcie co tam macie, może w niektórych grach które ogrywałem jakaś duża aktu wleciała i lepiej się gra czy coś

Obczaj sobie może DC Universe Online - wszystkie epizody są darmowe, a każdy z nich ma po kilka dungeonów/raidów więc zanim wszystkie ograsz choćby po razie to spokojnie miesiąc minie

Zawsze możesz sobie ściągnąć trial do finala 14 w miesiące wątpie żebyś doszedł do końca triala :slight_smile: Nic nie wydasz a pograsz setki godzin.

warframe jak jesteś zainteresowany napisz mi pw na dsicordzie DzikuXD#6781 bo gram w to do wejścia new world

Jeśli takie mało zobowiązujące to na miesiąc może Vindictus albo Soul Worker, obie instancjonowane do popykania na luzie.
Jeszcze Bless Unleashed jeśli nie spróbowałeś, albo tak jak kolega wyżej napisał DC UO bo zmienili na F2P właściwie.

Jak już ktoś wspomniał najlepszy bo na miesiąć będzie chyba ten bless brzydki nie jest i moze nie zdazy cie znudzić :slight_smile:

Przez ten czas możesz wypróbować Lost Ark Online. Trzeba grać na RU serverach poprzez VPN, pobierasz do tego translator do gry i masz 95% po angielsku. Gra jest F2P.
Pamiętaj, że 9-12 września jest open beta do NW.

aktualnie chyba niema nic ciekawego, na singlu sobie w cos pograj:) ja w d2:r z nudów pykam

Nie warto szukać mmorpg na miesiąc, ograj sobie jakiegoś singla.

albo rzeczywiście tego LA na ru, po 2 tygodniach i tak nie będziesz miał tam co robić, chyba że będziesz robił kolejne chary i ogrywał nimi dialy w kółko

https://valhalla-age.net/en/sign-up?referral=1048735 trzymaj czlowieku i zacznij maniaczyc nowy serw dzis wychodzi L2

Jest sens tracić miesiąc życia, który i tak chcesz wyjebać w śmietnik? stary dbaj o czas, bo nie zawsze będziesz go miał :slight_smile:

wow na trialu bije i tak wszystko

i ile ten 20lev będzie bil, 1h ?

jak wiesz może jak zagrać gdy mój kraj ma blokade? mieszkam w Belgii ;//

Możesz dołączyć do nas do riders of icarus , jest nas już troche , oferujemy plvl do prawie max 60 lvl więc sam musisz tylko główny quest przejść jak usiądziesz to 3-5 dni zależy ile grasz. Premium aktualnie da sie z łowienia zdobyć :slight_smile: https://discord.gg/hTXzDGE2 lub pw na tym serwie do skyehuntress

Instalacja nie zajmuje długo , więc sproboj bo filmiki z gry są stare zwykle gra przeszła zmiane dawno

pierwszy lepszy VPN

oh jezu, Riders of Icarus, kochałem te gre, nic mnie tak bardzo nie ciągnęło do gry jak zbieranie wierzchowców <3
aktualnie sprawdzam Blessa, jak mi nie podpadnie to chętnie wróce do Icarusa i dam znać na discordzie :wink:

MMORPGi to gry na lata :stuck_out_tongue: Jak szukasz czegoś na jakiś czas, albo dla odskoczni, bo ci się jakiś mmo znudził, wypaliłeś się, cyz coś, to lepiej pograć sobie przez ten czas w inne gatunki, których nie brakuje

1lajk

Zapraszamy mamy juz fajna ekipe :slight_smile: zapraszamy kazda klasa sie przyda byle nie priest bo juz 2 mamy haha