Szukam jakieś fajnej gry mmo rpg!

Od długiego czasu szukam jakiejś fajnej gry mmo rpg lecz mam wymagania . Jeśli ktoś zna grę która spełnia wszystkie lub większość moich wymagań i napiszę nazwę tej gry będe bardzo wdzięczny
Wymagania to:
-Gra która jest za darmo albo kosztuje nie za dużo
-Waga która nie przekracza 50gb
-Nie zbyt skomplikowana i żeby nie było miliard ikonek na ekranie
-motyw typu fantasy lub średniowiecze itp.
-Grafika napewno nie taka jak Gein Shin Inpact (nwm jak to się pisało XD)
To wszysstkie wymagania i z góry dziękuje

1lajk

Gloria victis. Gra ciagle utrzymuje minimum 500 online, masz sredniowiecze, kosztuje jakies grosze, nie masz miliarda ikonek, walka skillowa, grafika powazna (nie cukierkowa).
Gralem w chyba wiekszosc mmo jakie istnieja, razem z tymi bardzo starymi oraz MUDAMI i ciezko mi ci cos polecic. Zawsze mozesz sprobowac runescape (nowe) tyle ze masz jakies 30 ziko abonamentu albo dofusa (tez ma abonament). Ewentualnie ESO ale to dla mnie juz troche sztywne i drewniane, widac jak sie ta gra zestarzala.

Może WoW Classic? Albo jeszcze lepiej, darmowy Turtle WoW?

lepiej się ogarnij. ogarnięty nie będziesz musiał zakładać takich tematów. pozdrawiam

Osrs. RS3 też spoko, ale osrs mniej skomplikowany.

ojj przegralem w jedno i drugie kupe czasu i osrs jest duzo ciezszy

kalonline teraz owiele szybciej leci lvl

Wbrew pozorom mógłbyś wypróbować Albion online.

Sam długo się czaiłem do tej gry bojąc się mechanik full loot PVP i tej “Hardkorowości” jednak muszę przyznać że gra się naprawdę przyjemnie a RNG występujące w grze jest dość ciekawe, niejednokrotnie potrafię dostać coś naprawdę wartościowego z potworów w “bezpiecznych strefach” których rzekomo nie opłaca się bić :smiley:

Gra z pozoru wydaje się bardzo skomplikowana i rozbudowana jednak jest dość intuicyjna i w zasadzie każdy znajdzie tam coś ciekawego, poza typową walką można się bawić w zbieranie surowców, crafting bądź handel między miastami.
Każde miasto ma swoje bonusy do craftu zapewniające zwrot % surowców przy przerabianiu i tak można przykładowo zbić fortunę rozwijając umiejętność craftu danej rzeczy korzystając z tańszych surowców kupionych gdzie indziej.

Sama walka również jest fajnie zrobiona bo nic nie stoi na przeszkodzie abyś w ciągu kilku sekund zmienił swój sprzęt na postać spełniającą inną funkcję, przykładowo grając wojownikiem możesz zmienić ekwipunek i zostać healerem/magiem/łucznikiem itd.
W grze masz sporo mechanik jednak nie musisz w zasadzie nic konkretnego robić, sam system jest o tyle fajnie skonstruowany że z czasem srebra wpada tyle że grając godzinkę dziennie na spokojnie odłożysz w ciągu miesiąca walutę na miesiąc premium który znacznie przyśpiesza grę.

Gram niecały miesiąc, jestem zadowolony, za zarobioną kasę w grze kupiłem sobie premkę i właśnie bawię się w rozbudowę wyspy i rolnictwo.

Jeśli nie grałeś myślę że warto dać szansę i dołączyć do jakiejś ekipy albo samemu powoli odkrywać ten świat.

PS. Po kilkunastu godzinach gry gdy już trochę wyskilujesz postać waluta zaczyna płynąć całkiem ładnym strumieniem.

Co do “Hardkorowości” ubierając tani set za 20-30 tyś srebra możesz na spokojnie robić kontent z którego przy odrobinie szczęścia wyciągniesz kilkanaście razy tyle w godzinę może 2 :slight_smile:
Zwykle taki sprzęt zwraca się z nawiązką w trakcie bicia potworów i robienia kontentu a wszystko co wróci z tobą do miasta to czysty zysk :wink: