Szukam jednej osoby do wspólnej gry

Witam, tak jak w temacie, nie przedłużając. Szukam jeden osoby do DOTY2. Osoba ta może być początkująca tak jak ja, ewentualnie może być to ktoś z jakimś 'bagażem' doświadczenia, ktoś kto chętnie by podzielił się ze mną swoją wiedzą. Pozdrawiam, zgłaszać się można poniżej w temacie lub poprzez steam Brex994.

Podaj nick na steam, sam zacząłem po 3 próbach :) I powoli jestem przekonany. Mam 3 albo 4 lvl ;)

Też próbowałem kiedyś ogarnąć Dote 2 grając Dazzle (support), ale grało się masakrycznie ciężko i to w dodatku samemu.

Najlepiej to złożyć sobie ekipę i próbować uczyć się grać grając 5 v 5.

Oczywiście podstawy są łatwe, ale potem je wykorzystać już nie jest tak łatwo.

Mogę się dołączyć.Mam koło 10-11 poziomu.Mogę trochę poduczyć was bo grałem 2-3 miesiące z kolegą który ma 130lvl teraz.Zaproście mnie na steam.Nick:Wonsik awatar taki czarny na białym tle.

Witam, tak jak w temacie, nie przedłużając. Szukam jeden osoby do DOTY2. Osoba ta może być początkująca tak jak ja, ewentualnie może być to ktoś z jakimś 'bagażem' doświadczenia, ktoś kto chętnie by podzielił się ze mną swoją wiedzą. Pozdrawiam, zgłaszać się można poniżej w temacie lub poprzez steam Brex994.