Szukam Klasy postaci

Witam, chce zacząć swoją przygodę z Vindictus, nie grałem więc w d*pie mam recenzje innych, lecz jak prawie każdy gracz mam WIELKI dylemat z wyborem klasy. Mógłby opisać mi ktoś pokrótce postacie, ich plusy i minusy. Nie interesuje mnie ten Mag, ten wielki typo z pilarem i ten Hunter co ma kusze. Z góry dziękuje c:

Siema. W Vindictusie nie ma klas postaci, tylko po prostu postacie. Oprócz Evie, Karoka i Kaia są jeszcze inne postacie.

Lann.
Typowy DPS walczący dwoma mieczami lub dwiema lancami/włóczniami nie wiem jak to nazwać. Opiera się na dużych obrażeniach i ciosach krytycznych.

Fiona.
Jednoosobowa armia. Ta postać to typowy tank. Ma wolne ataki, ale bardzo silne. Opiera się na kontratakach. Walczy za pomocą tarczy i miecza, może też korzystać z młotów i wielkich tarcz.

Vella.
50 na 50 jeżeli chodzi o obronę i atak. Postać opierająca się na unikach i kontratakach. Używa dwóch mieczy lub takich łańcuchów.

Hurk.
Postać walcząca za pomocą wielkiego miecza. Styl walki podobny do Karoka, czyli pewnie też może blokować w jakiś sposób bossy :P

Lynn.
Postać walcząca glewią. Typowy DPS, uniki i kontrola przeciwnika.

Arisha.
Pół wojownik, pół mag. Ogarnięta Arisha robi dmg większy od Lanna i Hurka. Trudna postać.

Sylas.
Zabójca, czarodziej, support.

Delia.
Tą postacią gram sobie od niedawna i nie wiem co powiedzieć xD

Jeżeli chodzi o zbroje, to każda postać może nosić każde ciuchy. Są ubrania przypisane do określonych postaci. Ubrania mają głównie określone statystyki. Szmaty mają bonus do określonych statystyk.

Czyli z tego co zrozumiałem nie interesuje cię Sylas, Karok oraz Kai.

Najlepiej jak byś opisał czego oczekujesz od postaci, wtedy byłoby łatwiej polecić ci coś co podejdzie pod twój styl.

Osobiście polecam:

Jeżeli zaczynasz dopiero grę polecałbym Fione, łatwe ataki, przyjemny blok z tarczy, duże dmg i def. Fiona to typowy Shielder czyli postać walcząca przy pomocy miecza i tarczy.

Jeżeli jesteś obeznany z non targetami, lub po prostu masz wprawę w takich grach, to polecam Arishe, która używa tzw Spellsworda i Orba. Arisha robi naprawdę świetne DMG a po odblokowaniu skilla FIst Of Blade robi masakrycznie duży DMG, jednak trzeba trochę poćwiczyć blokowanie i odzyskiwanie many gdyż na manie opiera się ta postać.

siemka, grałem kiedys w Vindictusa ale nie wiem czy to przypadkiem jeszcze jakas beta nie byla... czy w grze nie ma lagow i losowych dc ? bo tego najbardziej w grach nienawidze :P z reszta sobie poradze :3

Ostatnio weszła nowa postać Delia, przez co gra zyskała na graczach. Vindictus potrafi czasami wyrzucić z gry, ale nie zdarza się to aż tak często.

Ale jeżeli mowa o całej grze, to gra nigdy nie uwolni się od jakichś mniejszych bugów czy słabej optymalizacji, tak już została zrobiona a twórcy raczej nie mają zamiaru nic z tym zrobić. Jednak nie przeszkadza to w grze, jedynie tak jak pytałeś od czasu do czasu może zdarzyć się DC z bliżej nie określonej przyczyny, jednak nie zdarza się to tak często jak miało miejsce kiedyś.

Co do opisu velli przez kolege... najprosciej bedzie to uzupelnic tak : dwa jednoreczne miecze (nic specjalnego) albo... miecze na lancuchach ala kratos z God of Wara :D

Witam, chce zacząć swoją przygodę z Vindictus, nie grałem więc w d*pie mam recenzje innych, lecz jak prawie każdy gracz mam WIELKI dylemat z wyborem klasy. Mógłby opisać mi ktoś pokrótce postacie, ich plusy i minusy. Nie interesuje mnie ten Mag, ten wielki typo z pilarem i ten Hunter co ma kusze. Z góry dziękuje c: